Mid term rental

Zajistěte mobilitu svých řidičů

Mid Term Rental (střednědobý pronájem) Vám umožní pronajímat si vozy na dobu 1 až 24 měsíců, podle Vašich potřeb. Pronájem zahrnuje i doplňkové produkty (údržbu, pneumatiky, pojištění a asistenční službu) k zabezpečení klidného provozu.

Mid Term Rental je jednoduchým a flexibilním řešením k lepšímu zvládání Vašich potřeb mobility, které bylo navrženo tak, aby vyhovovalo problémům podnikové personalistiky nebo operativní změny firemní aktivity.

 

Arval nabízí různé typy vozů pronajímaných ve střednědobém pronájmu:

     - Soukromé vozy: městská vozidla, kompaktní vozy, rodinné vozy, víceúčelové vozy (MPV crossover).

     - Komerční vozy: zásobovací vozidla, lehká zásobovací vozidla (např. Kangoo, Berlingo, Partner ...), malá nákladní vozidla do objemu přepravovaného nákladu 15 m3.

Rychlá a jednoduchá dostupnost:

     - Jste to Vy, kdo si volí místo zajištění vozidla, kdekoliv v České republice: Buď v jednom z 1 200 partnerských center nebo přímo v místě (volitelné)

     - Dodání je zajištěno nejpozději druhý pracovní den

POROVNÁNÍ MEZI KRÁTKODOBÝM, STŘEDNĚDOBÝM A DLOUHODOBÝM PRONÁJMEM

Vhodné řešení pro každou lokalitu

Krátkodobý pronájem Vám rychle dopomůže k získání vozidla, toto řešení má svá omezení při nevhodné délce pronájmu: cena za den nebo za týden je vysoká, když je leasing vypočten v měsících.

Dlouhodobý pronájem se skvěle hodí na období delší 24 měsíců, ale součástí obchodu je také dlouhodobé předplacení a schopnost záruky.

Pro střednědobou periodu od 1 do 24 měsíců a pro specifické potřeby (například zásobování, zkušební lhůta, práce v úkolu, dočasné posílení týmu ...) je střednědobý pronájem Arval Mid Term nejlepším řešením z ekonomického i organizačního pohledu.

Výhody střednědobého pronájmu

Flexibilní řešení

Mid Term Rental (střednědobý pronájem) je flexibilním a elegantním řešením, které přirozeně najde své uplatnění v aktuální situaci, protože vyhovuje mnoha okolnostem:

     - termínová potřeba vozidla ve specifickém časovém období (lhůta kontraktu, dočasná potřeba, konzultace ...)

     - omezené užívání v čase jako součást obchodního případu, pomůcka při zahájení provozu ...

     - prozatímní období před pořízením vozidla pro dlouhodobé užívání

 

Možnost volby délky pronájmu: 1 až 24 měsíců

V závislosti na požadované době pronájmu, měsíc po měsíci, nabízí Arval nejekonomičtější pronájem na toto období. A pokud se doba nebo potřeba zvýší, smlouvu je možno kdykoliv změnit.

     - Sezónní práce v létě? Zvolte si operativní leasing na dva měsíce.

     - Zaměstnanec ve zkušební lhůtě? Požádejte o vozidlo na 4 měsíce. Smlouvu pak můžete prodloužit zcela bez problémů.

     - Pronájem na celý rok? The Mid Term Rental (střednědobý pronájem) na 12 měsíců je v půjčování vozů trhem s největší konkurencí.

Široký sortiment vozidel

Vozidla k pronájmu jsou vhodná k profesionálním účelům a nabízejí doplňky jako Bluetooth, GPS ... , ale také bezpečnostní vybavení (ABS, dvojité airbagy ...).

Navrhované typy vozidel: městská, kompaktní, rodinná, víceúčelová (minivan), SUV (crossover), zásobovací vozidla nebo malá nákladní vozidla (vany) až do objemu přepravovaného nákladu 15 m3.

 

Zajišťované služby

Smlouva na střednědobý pronájem vozu se společností Arval (Mid Term Rental) zahrnuje široký rozsah služeb: údržbu, pneumatiky, nepřetržitou asistenční službu, hledání závad a výměnu vozidla, včetně pojištění.