VOLVO XC60 B4 Essential AT

B4 FWD benzin Essential AT

Popis Volvo XC60

Nechte se unést luxusem s VOLVO XC60 B4 Essential AT na operativní leasing! Tento vůz představuje nadčasovou eleganci, vysoký výkon a bezkonkurenční jízdní vlastnosti. Pokud hledáte auto, které vás nejen bezpečně dopraví na místo určení, ale také zajistí pohodlí na cestách, VOLVO XC60 B4 Essential AT je pro vás to pravé.

Tento model se může pochlubit spolehlivým a silným dieslovým motorem, který poskytuje dostatek výkonu pro každodenní jízdu i delší cesty. Automatická převodovka se stará o plynulou a bezpečnou jízdu, díky níž se vůz stane součástí vašeho těla a dokáže reagovat na nejmenší povel. 

VOLVO XC60 B4 Essential AT na operativní leasing může být vybaveno exkluzivním Climate paketem, který zajišťuje dokonalou teplotu v interiéru vozu v každém počasí. Čalounění kůže Moritz Comfort činí interiér vozu ještě luxusnějším a pohodlnějším.

Nenechte se odradit náklady na nákup nového vozu. Díky operativnímu leasingu můžete využívat všechny výhody tohoto modelu bez obav z vysoké počáteční investice.

5 přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu:

1. Spolehlivý a silný dieslový motor zajišťuje vysoký výkon a plynulou jízdu.
2. Automatická převodovka umožňuje pohodlné řízení bez nutnosti manuální změny převodů.
3. Climate paket zajišťuje ideální teplotu v interiéru vozu v každém počasí.
4. Čalounění kůže Moritz Comfort zvyšuje pohodlí a luxus interiéru vozu.
5. Operativní leasing vám umožňuje užívat si všechny výhody tohoto modelu bez obav z vysoké počáteční investice.

 

 

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Automatická
  Energy label D
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D