Do 14 dnů

VOLVO XC60

Do 14 dnů
B4 D Core AWD AT

Popis Volvo XC60

Nechte se unést luxusem s VOLVO XC60 B4 D Core AWD AT na operativní leasing! Tento vůz představuje nadčasovou eleganci, vysoký výkon a bezkonkurenční jízdní vlastnosti. Pokud hledáte auto, které vás nejen bezpečně dopraví na místo určení, ale také zajistí pohodlí na cestách, VOLVO XC60 B4 D Core AWD AT je pro vás to pravé.

Tento model se může pochlubit spolehlivým a silným dieslovým motorem, který poskytuje dostatek výkonu pro každodenní jízdu i delší cesty. Automatická převodovka se stará o plynulou a bezpečnou jízdu, díky níž se vůz stane součástí vašeho těla a dokáže reagovat na nejmenší povel. 

VOLVO XC60 B4 D Core AWD AT na operativní leasing může být vybaveno exkluzivním Climate paketem, který zajišťuje dokonalou teplotu v interiéru vozu v každém počasí. Čalounění kůže Moritz Comfort činí interiér vozu ještě luxusnějším a pohodlnějším.

Nenechte se odradit náklady na nákup nového vozu. Díky operativnímu leasingu můžete využívat všechny výhody tohoto modelu bez obav z vysoké počáteční investice.

5 přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu:

1. Spolehlivý a silný dieslový motor zajišťuje vysoký výkon a plynulou jízdu.
2. Automatická převodovka umožňuje pohodlné řízení bez nutnosti manuální změny převodů.
3. Climate paket zajišťuje ideální teplotu v interiéru vozu v každém počasí.
4. Čalounění kůže Moritz Comfort zvyšuje pohodlí a luxus interiéru vozu.
5. Operativní leasing vám umožňuje užívat si všechny výhody tohoto modelu bez obav z vysoké počáteční investice.

Příplatková výbava:
Climate paket
Čalounění kůže Moritz Comfort 

 

 • 5 Zahrnuté služby
  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Diesel
  Převodovka Automatická
  Energy label D
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D