Akční nabídka

Volkswagen Tiguan Allspace

Akční nabídka
2.0 TDI 110 Eleg.4M AT

Popis Volkswagen Tiguan Allspace

Představujeme Volkswagen Tiguan Allspace 2.0 TDI 110 Eleg.4M AT na operativní leasing: váš ideální společník pro každodenní dojíždění i víkendové road tripy. S tímto vozem nejenže získáte stylový a komfortní dopravní prostředek, ale také budete moci využít všech výhod operativního leasingu. 

Poháněný výkonným dieslovým motorem, Tiguan Allspace nabízí dynamický výkon při nízké spotřebě paliva. Jeho výkonný motor zvládne jak městský provoz, tak i dlouhé dálniční trasy. S automatickou převodovkou je jízda hladká a pohodlná, bez ohledu na to, jaký terén překonáváte.

Tento model je vybaven řadou příplatkové výbavy, která dělá jeho jízdu ještě příjemnější. Tažné zařízení, sklopné, metalický lak a zimní paket Plus umožňují bezpečnou a pohodlnou jízdu za všech podmínek. Kromě toho, asistenční systémy řidiče "Plus" poskytují další vrstvu bezpečnosti, abyste mohli řídit s klidem.

Příplatková výbava:
Tažné zařízení; sklopné
Zimní paket Plus
Navigace Discover Media
19" kola z lehkých slitin "Auckland"
ergoActive sedadla 

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Diesel
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D