Akční nabídka

Volkswagen Passat Variant

Akční nabídka
1.5TSI Business AT

Popis Volkswagen Passat Variant

Vstupte do světa pohodlí a luxusu s naším Volkswagen Passat Variant 1.5TSI Business AT na operativní leasing. Tento moderní automobil, poháněný benzínem a vybavený automatickou převodovkou, posouvá vaši jízdu na zcela novou úroveň.

Tento model nabízí precizní řízení a plynulý přenos sil na silnici, díky čemuž vám poskytne bezproblémový zážitek z jízdy, ať už jedete do práce nebo na dovolenou. Jízda v tomto voze zkrátka působí dojmem, jako kdybyste letěli nad silnicí.

Jeho sofistikovaný vzhled, doplněný metalickým lakem, vás okamžitě zaujme. Design vozu je nejen krásný, ale také praktický. S jeho prostorným interiérem a vysokou užitnou hodnotou je ideální pro rodiny, profesionály i dobrodruhy.

A to není vše. Volkswagen Passat Variant má k dispozici příplatkovou výbavou, která zahrnuje Side Assist pro maximální bezpečnost, App-Connect pro snadnou konektivitu, Easy Open bez alarmu pro bezproblémové otevírání a zamykání a zimní balíček, který vás udrží v teple během chladných měsíců. Navíc je zde multifunkční volant pokrytý kůží, který je vyhřívaný pro maximalizaci pohodlí.

Příplatková výbava
App-Connect
metalický lak
Zimní paket
Multifunkční volant v kůži vyhříváný

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  CO2 (g/km) 122
  Spotřeba – kombinovaná (l/100 km) 5.8
  Počet dveří 5
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D