TOYOTA RAV4

2.5 Hybrid Comfort AT

Popis Toyota RAV4

Objevte svět hybridní technologie s TOYOTA RAV4 2.5 Hybrid Comfort AT na operativní leasing. Ideální řešení pro všechny, kteří hledají dokonalý mix mezi výkonem, pohodlím a ekologickou udržitelností. 

Toyota RAV4 vás překvapí svým účinným hybridním motorem, který zaručuje tichý a hladký chod, i když se rozhodnete pro rychlou jízdu. Automatická převodovka vám přináší pohodlí, protože vám umožňuje soustředit se na řízení bez rušení změnou rychlosti. 

Navíc, TOYOTA RAV4 je vybavena paketem Style, který přidává eleganci a sofistikovanost do celkového vzhledu vozu. Metalický lak dodává konečný dotek luxusu, který vás a vaše spolujezdce rozhodně zaujme.

Pět přesvědčivých důvodů, proč si vybrat TOYOTA RAV4 2.5 Hybrid Comfort AT:

1. Výkonný a ekologický: S naším hybridním motorem budete mít výkon, jaký potřebujete, a přitom šetřit životní prostředí.
2. Pohodlí na prvním místě: S automatickou převodovkou se můžete soustředit na silnici a užívat si jízdu bez stresu.
3. Elegance na každém kroku: Paket Style dodává vašemu vozu určitou sofistikovanost, která je nepřehlédnutelná.
4. Luxusní vzhled: Metalický lak dodává vašemu vozu luxusní vzhled, který na vás udělá dojem.
5. Lehký a flexibilní leasing: Operativní leasing je ideální pro ty, kteří hledají flexibilní a finančně výhodné řešení.

Příplatková výbava:
Paket Style
Metalický lak

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Hybrid
  Převodovka Automatická
  Energy label A
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D