Header PT Conductores

Tesla

Operativní leasing - Tesla

O značce Tesla

Tesla Inc. je americký výrobce elektrických aut se sídlem  Palo Alto ve světoznámém Silicon Valley. Firma byla založena v roce 2003 Martinem Eberhardem a Marcem Tarpenningem a kráce poté se k nim připojil také Elon Musk jako jeden z nejvýznamnějších investorů. Jejich vozidlová flotila zahrnuje Model S, poprvé představen v roce 2012 a vítěz mnoha ocenění. Model 3, představen veřejnosti v roce 2017 a netrvalo dlouho a stal se z něj hit a jedno z nejprodávanějších elektrických aut v Evropě v průběhu roku 2019.  Konečně se dostáváme ke středně velkým vozidlům z kategorie SUV a tím je Model X, který je na trhu od roku 2020 a je pouze dostupný provedení Long Range Plus - což znamená, že jeho dojezd by měl odpovídat více jak 564 km (v příme závisloti na způsobu jízdy). 

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Tesla stejně jak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Tesla

O značce Tesla

Tesla Inc. je americký výrobce elektrických aut se sídlem  Palo Alto ve světoznámém Silicon Valley. Firma byla založena v roce 2003 Martinem Eberhardem a Marcem Tarpenningem a…

Číst dál