Škoda Karoq

1.5TSI 110 Style

Popis Škoda Karoq

Hledáte stylové, spolehlivé a úsporné vozidlo, které bude vaším parťákem na cestách? Pak je pro vás ŠKODA KAROQ 1.5TSI 110 STYLE na operativní leasing skvělou volbou. 

Tato krásná, elegantně navržená a technologicky pokročilá ŠKODA KAROQ je poháněna 1.5TSI benzínovým motorem, který nabízí výborný výkon a přitom úspornou spotřebu. Její manuální převodovka vám umožní mít plnou kontrolu nad vozem, což zvyšuje jízdní zážitek a zároveň vám umožňuje ušetřit na nákladech na palivo. 

Navíc, s operativním leasingem můžete mít tento vůz bez nutnosti investovat obrovské množství peněz předem. Stačí jeden měsíční poplatek a můžete si užívat jízdu v novém voze.

Proč si vybrat ŠKODA KAROQ 1.5TSI 110 STYLE na operativní leasing?
1. Úspora nákladů: Operativní leasing vám umožní mít vůz bez potřeby investovat velké množství peněz předem.
2. Úsporný benzínový motor: 1.5TSI benzínový motor poskytuje skvělý výkon, aniž by přitěžoval vaši peněženku.
3. Plná kontrola s manuální převodovkou: Manuální převodovka vám umožňuje mít plnou kontrolu nad vozem a zároveň ušetřit na nákladech na palivo.
4. Stylový design: ŠKODA KAROQ 1.5TSI 110 STYLE nabízí elegantní a moderní design, který upoutá pozornost, kdekoliv se objeví.
5. Spolehlivost a kvalita značky ŠKODA: S vozem ŠKODA si můžete být jisti, že získáváte kvalitní a spolehlivé vozidlo.

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Manuální
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D