Škoda Enyaq

62 kWh Clever AT 5d

Popis Škoda ENYAQ

Představujeme vám Škodovu novou generaci elektromobilů, Škoda Enyaq 62 kWh Clever AT 5d. Tento revoluční elektromobil, který je nyní k dispozici na operativní leasing, je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také k vaší peněžence. 

Enyaq 62 kWh Clever AT 5d je nová standardní v oblasti elektromobilitě. Jeho výkonný motor s automatickou převodovkou vás přenese do světa hladké a tiché jízdy, kterou vám jen elektromobil může nabídnout. S jeho dlouhou výdrží na jedno nabití a rychlým nabíjením, můžete se vydat na dlouhé výlety bez obav z vybití baterie. 

Díky operativnímu leasingu si můžete vychutnat všechny výhody nového elektromobilu bez starostí spojených s vlastnictvím. S námi se nemusíte starat o údržbu, pojištění nebo o prodej vozu na konci leasingové doby. 

Škoda Enyaq 62 kWh Clever AT 5d je navíc vybavena nejnovějšími technologiemi a bezpečnostními funkcemi, které vám zajistí pohodlnou a bezpečnou jízdu. 

Tak proč se nepřipojit k revoluci v elektromobilitě s Škoda Enyaq 62 kWh Clever AT 5d na operativní leasing? 

Pět přesvědčivých důvodů proč si vybrat Škoda Enyaq 62 kWh Clever AT 5d na operativní leasing:

1. Ekologická jízda: Jízda elektromobilem znamená nulové emise, což přispívá k ochraně životního prostředí.
2. Úspora nákladů: Díky nízkým provozním nákladům elektromobilu a výhodným podmínkám operativního leasingu ušetříte peníze.
3. Hladká a tichá jízda: Vychutnejte si hladkou a tichou jízdu díky automatické převodovce.
4. Bezstarostnost: S operativním leasingem se nemusíte starat o údržbu, pojištění ani prodej vozu.
5. Bezpečnost a technologie: Škoda Enyaq 62 kWh Clever AT 5d nabízí nejnovější bezpečnostní funkce a technologie pro pohodlnou a bezpečnou jízdu.

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Elektromobil
  Převodovka Automatická
  Energy label A
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D