Opel Crossland

1.2T 81 Edition 5d

Popis Opel Crossland

Poskytněte si perfektní jízdní zážitek s novým Opel Crossland 1.2T 81 Edition 5d na operativní leasing. Tento klenot na čtyřech kolech je dokonalou kombinací výkonu, pohodlí a bezpečnosti. 

Jeho silný a spolehlivý benzinový motor vyniká vysokou palivovou účinností, a tím snižuje provozní náklady. Motor 1.2 Turbo o výkonu 81 kW zaručuje plynulý chod a dynamický výkon, ideální pro městský i dálniční provoz.

Jeho manuální převodovka nabízí dokonalou kontrolu nad vozidlem a zajišťuje plynulý přenos výkonu a účinnou akceleraci. Smooth-shift mechanismus zaručuje rychlé a přesné řazení, umožňuje snadné ovládání a zvyšuje pohodlí jízdy.

Opel Crossland není jen o výkonu. Je také o pohodlí a bezpečnosti. Jeho prostorný interiér nabízí dostatek místa pro pohodlnou jízdu a jeho pokročilé bezpečnostní funkce zaručují, že vaše jízda bude vždy bezpečná.

S operativním leasingem Opel Crossland 1.2T 81 Edition 5d získáte nejen skvělé auto, ale také flexibilitu a snadnost vlastnění vozu bez starostí a závazků spojených s jeho údržbou a servisem.

Proč tedy chtít Opel Crossland na operativní leasing?:

1. Silný a účinný benzinový motor poskytuje vynikající výkon a palivovou účinnost.
2. Manuální převodovka nabízí dokonalou kontrolu nad vozidlem a zajišťuje plynulý přenos výkonu.
3. Prostorný interiér a pokročilé bezpečnostní funkce zaručují pohodlnou a bezpečnou jízdu.
4. Operativní leasing nabízí flexibilitu a snadnost vlastnění vozu bez starostí o údržbu a servis.
5. Opel Crossland 1.2T 81 Edition 5d je dokonalá kombinace výkonu, pohodlí a bezpečnosti.

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Manuální
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D