Mobility

Opel

Operativní leasing - Opel 

Historie značky

Německá společnost Opel byla založena v roce 1892 zakladatelem Adamem Opelem s tím, že nejdříve se soustředila na výropbu šicích strojů a jízdních kol. nakonec ale v roce 1899 přece jen představila světu svůj první automobil. Tato značka má svůj významní podíl také v rámci historie letectví a letů do vesmíru skrze program Opel RAK, vůbec první raketový program na světe v jejímž čele stál Fritz von Opel. 

Současnost

V roce 2019 oslavila německá automobilka Opel už 120 let od okamžiku, kdy vyjel její první automobil!  Dnes Opel spolu se svou britskou sesterskou značkou Vauxhall prodává přes milion osobních a užitkových vozů ročně. Po loňském začlenění Opelu do koncernu PSA se Opel stal součástí druhého nejsilnějšího automobilového uskupení v Evropě, což přináší řadu konkurenčních výhod!  Komplexní škála osobních a užitkových modelů Opel sahá od ultra-kompaktního modelu ADAM přes trojici SUV vozů Crossland X, Grandland X a Mokka X a elegantní manažerskou limuzínu Insignina až po užitkové vozy Combo, Vivaro a Movano. A ve vývojových studiích Opelu už finišují práce na nových modelech Vivaro a Corsa. Vyberte si svůj Opel na operativní leasing!

Společnost Arval nabízí operativní leasing na vozy značky Opel, stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Opel 

Historie značky

Německá společnost Opel byla založena v roce 1892 zakladatelem Adamem Opelem s tím, že nejdříve se soustředila na výropbu šicích strojů a jízdních kol. nakonec ale v roce 189…

Číst dál