Brzy k dispozici

HYUNDAI IONIQ 5

Brzy k dispozici
77 kWh Style AT

Popis Hyundai IONIQ 5

Představujeme HYUNDAI IONIQ 5 77 kWh Style AT na operativní leasing - váš nový krok k čistší a zelenější budoucnosti. Tento moderní elektromobil s automatickou převodovkou vás přesvědčí o tom, že ekologické je také luxusní a výkonné. 

HYUNDAI IONIQ 5 77 kWh Style AT je vybaven nejspolehlivějšími technologiemi a nástroji, které zajistí, že každá jízda bude bezpečná, pohodlná a efektivní. Příplatková výbava zahrnuje speciální pastelové lakování karoserie a panoramatické střešní okno. 

Automatická převodovka tohoto elektromobilu zaručuje plynulý a nesrovnatelně tichý chod. Automobil nejenže splňuje nejpřísnější emisní normy, ale také vás ohromí svým výkonem a dynamikou jízdy.

Tento elektromobil je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají ekologickou, ale zároveň luxusní a praktickou alternativu k tradičnímu automobilu. Navíc, díky možnosti operativního leasingu je tento automobil dostupný pro široký okruh zájemců.

Velký krok do budoucnosti vás čeká právě s HYUNDAI IONIQ 5 77 kWh Style AT na operativní leasing. 

5 největších benefitů tohoto produktu:

1. Ekologický elektromobil: S tímto automobilem přispíváte k ochraně naší planety, snižujete svou uhlíkovou stopu a využíváte obnovitelné zdroje energie.
2. Luxus a komfort: Speciální pastelové lakování a panoramatické střešní okno zaručují, že tento automobil je stejně luxusní jako kterýkoli jiný automobil s tradičním pohonem.
3. Plynulá jízda: Díky automatické převodovce je jízda s tímto automobilem plynulá a tichá.
4. Operativní leasing: Tento produkt je dostupný na operativní leasing, což znamená, že ho může využít široká škála zákazníků.
5. Výkon a dynamika: I přes svůj ekologický pohon tento automobil nabízí výkon a dynamiku srovnatelnou s tradičními automobily.

Příplatková výbava:
Speciální pastelové lakování karoserie
Panoramatické střešní okno

 

 • 5 Zahrnuté služby
  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Elektromobil
  Převodovka Automatická
  Energy label A
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D