Gama tým

Tým Gamma v akci

Rozhovor 31 Mar 2022

Arval je především o lidech. I proto jsme se rozhodli, že vám postupně představíme naše týmy, s nimiž se v praxi setkáváte. Dalším je tým, kterému říkáme Gamma.

Jana Puschová, Senior Account Manager 

Jmenuji se Jana a na loď jménem Automotive jsem nastoupila hned po dokončení studií. Nejprve jsem pracovala jako Shiftleader v asistenční službě, kde jsem se s operákem postupně čím dál více sbližovala, až jsem se rozhodla změnit dres a jít pracovat přímo do Arvalu. Začátkem letošního roku jsem oslavila 4 roky svého působení v Arvalu a stále tuto změnu hodnotím jako velmi šťastný krok. A protože kariérní postup u nás není jen kouzelné HR zaklínadlo, již dva roky zastávám pozici Senior Account Manager. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se vám na tomto místě také představují.

Pokud se zrovna nevěnuji svým klientům, mohu se nazývat „dog mum“ na plný úvazek. Mám dva pejsky rasy Patterdale terrier (jak často lidem vysvětluji: „Něco jako Jack Russel, akorát s delšíma nohama.“), kteří jsou mojí největší radostí i starostí. Ve zbytku volného času mě nejspíš najdete ve společnosti mých přátel, na výletech do přírody a za mojí rodinou, která vzala útokem severní i jižní kout Čech. Můžete mě potkat také s knihou Stephena Kinga v ruce, u skleničky dobrého vína anebo u mého terapeuta jménem klavír. Hudba je mi od malička velice blízká, s oblibou si tedy zajdu na koncert či muzikál – Draculu vám odzpívám tam i zpátky, což jistě oceňují zejména moji sousedé anebo spolucestující v autě :) Letos se po dvou letech covidu chystám vrátit k mé další lásce, kterou je cestování, takže už za pár týdnů si budu užívat pověstně přívětivého počasí na Skotské vysočině, což mě jistě zocelí do dalších let v Arvalu, kde se téměř každý den setkávám s novou výzvou. My se tu zkrátka nikdy nenudíme! :)

Jakub Kauer, Account Manager

Celý můj profesní život se věnuji oblasti Automotive, kde jsem začal pracovat ihned po škole. Přes prodej náhradních dílů a samotných vozidel jsem se dostal až k operativnímu leasingu. V tomto odvětví pracuji už 8 let, z toho poslední 3 roky v Arvalu. Tehdy jsem nastoupil na svou současnou pozici. V Gammě se snažím udržovat stále dobrou náladu ať už dobrou radou nebo nejapnými vtípky. Když zrovna nepracuji, věnuji se teď hlavně rodině, protože máme čerstvou, 9měsíční posilu do týmu J  Ve volném čase mě kromě aut baví cestovat, rád si zahraji nějakou on-linu hru, funguji jako počítačový guru pro rodinu a přátele nebo si zajdu s přáteli posedět a popovídat do jedné z četných pražských hospůdek.

Lada Uchytilová, Account Manager

Jmenuji se Lada a v Arvalu pracuji dva roky. V oboru operativního leasingu působím ale již přes dvacet let. „Operák“ je zkrátka moje srdcovka. 

Zpočátku své pracovní kariéry jsem se starala o přidělené klienty a jejich flotily. Pak jsem se přesunula do oddělení s krásným názvem Matrix. Toto oddělení se zabývá ojetými vozidly a stanovováním zůstatkových cen a nákladů na údržbu. V další etapě jsem  se směrovala opět více ke klientům, tentokrát z hlediska řešení stížností, zkvalitňování služeb a procesů.

V Arvalu se v obchodním oddělení věnuji klientům a jejich flotilám a práce je to rozmanitá. Umožňuje mluvit s lidmi, umět jim odborně i lidsky pomoci, udělat jim radost a rozesmát je. Baví mě mít možnost si vyslechnout jejich životní příběhy a názory a rozšířit si své obzory. To mě nabíjí.

V týdnu dobíjím baterky ve společnosti rodiny a přátel, procházkami oblíbených míst v historickém centru Prahy, výborně si také odpočinu při sportu, v sauně, nebo u pečení sladkých koláčů, kterými pak vykrmuji své nejbližší. Moje vášeň pro pohyb na hudbu se promítla do společenských tanců, kterým jsem se přes deset let věnovala intenzivně. Nyní je provozuji již jen rekreačně pro radost.

A ačkoliv je mi skoro pořád zima, celou zimní sezonu trávím o víkendech na horách a lyžích.

Jan Císař, Account Manager

Jmenuji se Jan Císař a v Arvalu působím přes tři roky. Většinu svého profesního života jsem zasvětil obchodu. Nejdříve jsem pracoval v 5hvězdičkových hotelích, později v Arvalu. Tady jsem zároveň potkal ty nejlepší a nejpřátelštější lidi, co znám. Každý den se snaží provádět práci na 120 %, a to i přesto, že to občas prostě nejde.

Jsem rodilý Pražák a jako vystudovaný průvodce znám Prahu velmi osobně a mám ji moc rád, proto v ní trávím velké množství času i mimo práci. Pokud tedy nevíte, kam vyrazit, klidně se mě zeptejte. Když ale v Praze nejsem, rád zrelaxuju během podél Labe, procházkou po horách nebo, když nepřeje počasí, modelařinou. Pokud mi budete volat, buďte rychlí a struční, rád si povídám, což zabírá čas J

Petra Pavlíková, Sales Support 

Jmenuji se Petra a jsem služebně nejmladším členem týmu Gamma. V oboru ovšem žádným „nováčkem“ nejsem a v oblasti financování vozů se pohybuji 15 let. Dlouho jsem působila v ČSOB leasingu a následně v Moneta leasingu. Zkušenosti jsem nabírala v práci v back office i v přímém obchodu. Do Arvalu jsem nastoupila jako sales support a jsem pravou rukou mým skvělým kolegům. Snažím se, abych jim trochu odlehčila a oni měli více času na klienty. Jsem moc ráda, že mohu být součástí této fajn party.

Když mi v týdnu zbude čas a rodina ode mě zrovna nic nepotřebuje J, ráda se zajdu odreagovat do fitka na skupinové lekce. Baví mě trx, bosa, bodystyling anebo ráda strávím volný večer ve společnosti přátel u dobrého pití a jídla. Po dlouhém lockdownu ocením i možnost navštívit kino nebo koncert. Ve chvílích volna ráda chodím do přírody. V zimě vyrážím na lyže a v létě naopak miluju chvíle strávené u moře anebo procházkami po horách.

Číst dál Zobrazit méně