Rozhovor

{label}
{value}

Vyhledávání
Theme
Category
Aktivní filtry

Sazka už dávno není jen Sportka. Chceme, aby se s námi mohl bezpečně bavit úplně každý

Za dva roky to bude 70 let od založení české loterijní jedničky, společnosti Sazka. Od svého vzniku Sazka Čechy baví, přináší jim radost, štěstí a pomáhá plnit sny. To vše ale maximálně odpovědně. „Pro naše zákazníky chceme být především partnerem, u kterého se mohou bezpečně bavit. Silná, stabilní a bezpečná partnerství hledáme také u našich dodavatelů a u společnosti Arval jsme toto našli,“ říká generální ředitel společnosti Sazka Aleš Veselý.

Pá 12/04/24

Auto mi dává svobodu

Již loni v listopadu se řady zaměstnanců Arvalu rozrostly o další posilu, kterou je Josef Žabka. Navzdory svému handicapu se stal pevnou součástí týmu. Díky tomu může ukázat dalším firmám, že i člověk na vozíku má co nabídnout, pokud dostane příležitost.

Pá 12/04/24

Se staženou střechou si užívám pocit svobody

Dalším Arvalákem, který nám představí své vozidlo, je Marketing&Development Support Kateřina Berger, která nejenže jezdí ráda na srazy, ale v minulosti je dokonce i pomáhala organizovat.

Pá 12/04/24

Arval vytváří oddělení Business Transformation, do jeho čela přichází Petr Štěpán

Přední poskytovatel operativního leasingu nově představuje oddělení Business Transformation, které bude mít za úkol zavádět strategické a organizační změny vedoucí k vyššímu výkonu a efektivitě. Do vedení týmu přichází Petr Štěpán.

Po 19/02/24

Na udržitelnost klademe velký důraz

Společnost Zentiva, jejíž globální sídlo je v Praze, ročně dodá léky v objemu více než 600 milionů balení do více než 30 zemí v Evropě i mimo ni. Firma s více než 500letou historií, jejíž název a značka „Zentiva“ letos stejně jako Arval oslavil 20 let, patří mezi nejstarší zákazníky Arvalu. „Spolupráci vnímám jako partnerství,“ říká Jiří Procházka, Global Car Fleet & Procurement společnosti Zentiva.

Pá 08/12/23

ARVAL RETAIL

Dalším týmem, který se Vám v rámci našeho seriálu představí, jsou dámy a pánové z Account týmu v oddělení Retail. Jak se jim v Arvalu pracuje a co dělají ve volném čase?


Čt 14/09/23
rozhovor6

O dlouholeté spolupráci jsme si povídali s Petrou Svobodovou, Customer Leaderem společnosti Procter & Gamble.

Když před 20 lety vstoupil Arval na český trh, jedním z prvních klientů, se kterým uzavřel spolupráci, byla společnost Procter & Gamble. Firma, do jejíhož portfolia patří celá řada produktů denní potřeby, je klientem Arvalu dodnes. O dlouholeté spolupráci jsme si povídali s Petrou Svobodovou, Customer Leaderem společnosti Procter & Gamble.

St 05/04/23
PRE

Rozhovor s Vojtěchem Friedem, vedoucím oddělení Rozvoje elektromobility společnosti PRE

Rozvoj elektromobility je mimo jiné velkou příležitostí pro energetické firmy. Právě ony jsou jakýmsi „trend setterem“ a mohou pomoci k tomu, jak bude veřejnost elektromobilitu vnímat.
Společnost Pražská energetika (PRE) si je vědoma toho, že i na ní leží velký díl odpovědnosti.
Přestože jsou stále častější požadavky na rychlé dobíjení, společnost je přesvědčena, že běžné dobíjecí stanice, kterých je nyní většina, mají stále svůj smysl. Nejen o tom jsme si povídali s Vojtěchem Friedem, vedoucím oddělení Rozvoje elektromobility společnosti PRE.

Pá 31/03/23