ARVAL RETAIL

Rozhovor 14 Sep 2023

Dalším týmem, který se Vám v rámci našeho seriálu představí, jsou dámy a pánové z Account týmu v oddělení Retail. Jak se jim v Arvalu pracuje a co dělají ve volném čase?

Tuan Anh Nguyen - Sales Support

Jmenuji se Tuan Anh a kamarádi mi říkají Ondřej. Do Arvalu jsem nastoupil na pozici „Sales Support” pro retail, a jsem tu necelý rok. Do Arvalu jsem přišel z pojišťovny, ale v automobilovém průmyslu působím již delší dobu. Tato pozice je pro mě výzva, ale mám štěstí na dobrý tým, a především skvělou šéfovou (Ivana Do Nguyenová), která je pro nás všechny největší oporou. Ve volném čase rád sportuji a trávím čas s nejbližšími.

Dan Langšádl - Account Manager

Jmenuji se Dan a jsem součástí našeho account týmu již necelý rok. V oblasti automotive se pohybuji větší část svého života, takže jsem rád, že jsem mohl v tomto směru pokračovat a připojit se k našemu skvělému týmu. Mám rád dobré jídlo, velmi rád si sednu k dobrému čepovanému pivu a také rád platím za to, abych mohl zvedat těžké železné objekty ve fitku.

Johana Scholz - Account Manager

V Arvalu jsem před pár měsíci oslavila první půlkulatiny a aktuálně působím na pozici Account managera, kam jsem se přesunula z Direct sales teamu. Tým bych si nemohla vybrat lépe, ať už společně řešíme další rozvoj v péči o naše klienty nebo si sdílíme TikToky.

Barbora Květonová - Sales Support

Jmenuji se Barbora a v Arvalu působím téměř dva roky, momentálně na pozici Sales Support v našem retail teamu. Společně s kolegou a super parťákem Ondřejem se snažíme co nejlépe starat o klienty, kteří spadají pod klientský servis.

V Arvalu jsem velmi spokojená, a to hlavně díky mým skvělým kolegům a zajímavé pracovní náplni, která je každý den trošku jiná. Rozhodně se tu nenudíme. :)

Mimo Arval ráda trávím svůj čas s přáteli, rodinou – ideálně někde v přírodě. A jelikož jsou v našem týmu samí nadšení sportovci, občas děláme sportovní výzvy (hlavně když se blíží plavková sezona).

Ivana Do Nguyenová

Jmenuji se Ivana a v Arvalu působím už pátým rokem – po celou dobu se věnuji Account managementu a celkové péči o naše klientské portfolio.
S naším týmem nás pojí společné zájmy jako péče o naše klienty a memes na internetu.

Číst dál Zobrazit méně