Elektromobilita

{label}
{value}
Theme
Category
Aktivní filtry
elekt. platforma

ARVAL CZ se stává členem Elektromobilní platformy

S platností od 1.1.2023 se ARVAL CZ stává členem Elektromobilní platformy.

Út 20/12/22
Po ČR se dá cestovat s elektromobilem bez omezení

Po ČR se dá s elektrovozem cestovat prakticky bez omezení

Společnost Enery se zabývá výstavbou a provozem fotovoltaických elektráren. Vzhledem k zaměření firmy není divu, že společnost usiluje o co největší elektrifikaci svého vozového parku. Nejen o něm jsme si povídali s Lukášem Kubáskem, který působí v Enery jako Head of O&M services CZ/SK.

Út 06/09/22
Výsledky Arval Mobility Observatory 2022

Výsledky Arval Mobility Observatory 2022

Výsledky průzkumu Arval Mobility Observatory pro rok 2022.

Čt 23/06/22
EV Day_2022

Druhý Arval Electromobility Day je za námi

Již podruhé pozval Arval CZ své klienty, partnery a vybrané novináře na celodenní akci zasvěcenou elektrickým vozidlům a elektrokolům. Hlavním účelem setkání byla možnost vyzkoušet si připravené elektromobily a elektrická kola, účastníci se dozvěděli bližší informace o konceptu Arval 360° EV mobility a mohli si zasoutěžit při jízdě zručnosti a závodě ve virtuální realitě.

Út 24/05/22
360 st EV mobilita

ARVAL představuje 360° EV mobilitu

Společnost Arval, jako přední leasingová společnost působící v 29 zemích světa, podporuje elektromobilitu a věří v její zásadně větší budoucí rozšíření ve všech regionech, ve kterých působí. Pojmem 360° EV mobilita označuje veškeré aktivity související s elektromobilitou. Rádi bychom vám nyní blíže představili, které jsou to konkrétně.

Pá 13/05/22
Arval Electromobility Day

ARVAL ELECTROMOBILITY DAY

Elektromobilita, elektrické vozy, kola, jejich dobíjení a vše okolo jsou oblasti, které v Arvalu řešíme téměř při každém kontaktu s našimi klienty. Jako podporu větší informovanosti ohledně elektromobility jsme před nedávnem spustili tento web, publikujeme pravidelně články v magazínu Arval Life a uspořádali jsme i akci Arval Electromobility Day.

Čt 09/12/21