EV Day_2022

Druhý Arval Electromobility Day je za námi

Elektromobilita 24 May 2022

Již podruhé pozval Arval CZ své klienty, partnery a vybrané novináře na celodenní akci zasvěcenou elektrickým vozidlům a elektrokolům. Hlavním účelem setkání byla možnost vyzkoušet si připravené elektromobily a elektrická kola, účastníci se dozvěděli bližší informace o konceptu Arval 360° EV mobility a mohli si zasoutěžit při jízdě zručnosti a závodě ve virtuální realitě.

Kombinace citlivě zrekonstruovaného industriálního prostoru Uhelný mlýn v Libčicích u Prahy a nejmodernějších elektrických vozidel a kol přilákala poslední dubnový čtvrtek více než stovku účastníků z řad klientů a partnerů Arval CZ. Po krátkém úvodu ze strany Aleše Poláka, Managing Directora Arval CZ následovalo představení konceptu Arval 360° EV mobility a pak se již přítomní mohli věnovat připravenému programu. Hlavním lákadlem byla samozřejmě možnost otestovat 27 dostupných osobních i užitkových bateriových elektromobilů a projet se na 12 elektrokolech všech kategorií. Velkému zájmu se těšily i soutěže o atraktivní odměny  - jízda zručnosti podle 360° kamery ve voze se zakrytými okny a závod na čas ve virtuální realitě.

Stejně jako prvnímu ročníku této akce v říjnu loňského roku nám přálo i tentokrát počasí. Auta i kola byla v neustálé permanenci a všichni účastníci odjížděli plni nových elektromobilních zážitků. Soudě podle velmi pozitivní zpětné vazby se akce opět líbila a všichni v Arvalu se již těšíme na další ročník Arval Electromobility Day na jaře 2023.

Na krátké video z akce se můžete podívat zde: Arval Electromobility Day 2022

Číst dál Zobrazit méně