Arval poskytovatel operativního leasingu pro Hyundai

Hyundai operativní leasing od Arvalu

Operativní leasing 3 Jan 2022

Společnost Arval bude od 1. ledna 2022 výhradním poskytovatelem operativního leasingu pro vozy Hyundai formou white label. Produkt s názvem Hyundai operativní leasing si budou moci zákazníci sjednat u kteréhokoli dealera této značky v České republice, společnost Arval dodá kompletní řešení full service operativního leasingu, které zahrnuje financování, servis i asistenční služby pro zákazníky. Arval CZ se stane osmou pobočkou firmy v Evropě, která toto výhradní partnerství pro Hyundai zajišťuje. Kromě Česka je Arval strategickým partnerem Hyundai i ve Francii, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii, Holandsku, Polsku a  Rakousku. Hyundai je v Česku druhou nejprodávanější značkou vozů a společně s Arvalem chystá na příští rok speciální akce a bude také posilovat prodej elektromobilů.

Produkt Hyundai operativní leasing, který pro automobilku zajišťuje leasingová společnost Arval, si budou moci zákazníci sjednat u kteréhokoli dealera vozů Hyundai v České republice. Dlouhodobý pronájem nabídne automobilka pro všechny vozy, včetně elektromobilů a plug-in hybridů. V rámci měsíční splátky budou mít řidiči hrazený servis, dálniční známku, pneumatiky a jejich výměnu nebo povinné ručení a havarijní pojištění. „Partnerství s Arvalem znamená pro české zákazníky možnost výhodného dlouhodobého pronájmu nových, bezpečných a ekologických vozů. Operativní leasing není pouze záležitostí firem, které si mohou měsíční splátku odepsat z daní. Slouží také fyzickým osobám či živnostníkům, kteří si nechtějí či nemohou dovolit jednorázovou investici do nového vozu, ale mohou z rozpočtu vyčlenit několik tisíc na provoz auta, o který se pak nemusejí dále starat,“ vysvětluje přednosti operativního leasingu Martin Saitz, generální ředitel Hyundai Motors Česká republika. 

Jeho slova potvrzuje i generální ředitel Arvalu Aleš Polák „Zákazník, který si přijde k dealerovi Hyundai pro nový vůz, bude mít od ledna k dispozici výhodnou formu financování, díky které se nemusí vydat jednorázově z úspor, nebo se na několik let dopředu zadlužit. Značka Hyundai pro nás představuje v celé Evropě strategického partnera a provozujme pro něj více než 20 tisíc vozů. Tato značka se těší velké oblibě i mezi tuzemskými zákazníky,“ konstatuje Aleš Polák, generální ředitel Arval CZ, poskytovatele operativního leasingu vozů pro Hyundai.  

Společnost Arval CZ provozuje v Česku více než 23 tisíc vozů v rámci firemních flotil i pro soukromé zákazníky. V poslední době firmy registruje zájem soukromých osob o vozy na operativní leasing, meziročně narostl o 60 %.

Číst dál Zobrazit méně