Operativní leasing

{label}
{value}

Vyhledávání
Theme
Category
Aktivní filtry
20 let Arval CZ

„Největší zvíře v operácích“ slaví dvacítku v Česku. Letos se stal ARVAL CZ jedničkou.

Za 20 let svého fungování se společnost Arval stala největším poskytovatelem operativního leasingu na českém trhu a dosáhla pozice jedničky díky velikosti financované flotily vozidel.

Čt 22/06/23
ojetiny

Drahota snížila zájem o ojetiny. Zánovní z Česka chybí, roste počet starších z dovozu.

Praha, 1. března 2023 – Inflace a všeobecné zdražování ovlivnily zájem o ojetá vozidla. Prodeje se meziročně propadly o 10 procent a dovoz ojetin ze zahraničí byl loni nejnižší od roku 2014. Dokládají to data společnosti Cebia, která ověřuje historii vozidel na českém trhu.

Út 14/03/23
Česká leasingová a finanční asociace

ARVAL CZ se stává členem České leasingové a finanční asociace

Společnost Arval CZ, která se specializuje na full-service operativní leasing, je od 1. ledna 2023 staronovým členem České leasingové a finanční asociace (ČLFA). Celkově ČLFA sdružuje 39 společností, které reprezentují téměř 90 % trhu specializovaného (nebankovního) financování.

Čt 05/01/23
Arval poskytovatel operativního leasingu pro Hyundai
Tiskové zprávy

Hyundai operativní leasing od Arvalu

Společnost Arval bude od 1. ledna 2022 výhradním poskytovatelem operativního leasingu pro vozy Hyundai formou white label. Produkt s názvem Hyundai operativní leasing si budou moci zákazníci sjednat u kteréhokoli dealera této značky v České republice, společnost Arval dodá kompletní řešení full service operativního leasingu, které zahrnuje financování, servis i asistenční služby pro zákazníky.

Po 03/01/22
Photo de le nouvelle offre B2C

OPERATIVNÍ LEASING OPRAVDU NENÍ HLAVOLAM

ARVAL CZ patří s více než 22 000 vozidly ve fleetu mezi leadry v oboru. O jeho začátcích a vývoji jsme si povídali s generálním ředitelem Arnaultem Leglaye.

St 04/03/20