servis a údržba

Stálý servis je zásadní pro Váš komfort a bezpečnost.

 • Údržba

  oprava

  Stálý servis je zásadní pro Váš komfort a bezpečnost

   

  Jak často by mělo Vaše auto jít na servisní prohlídku?

   

  Servisní intervaly jsou uvedené v návodu ve Vašem autě a většinou Vás na nutnost provedení servisní prohlídky upozorní hlášení na displeji palubní desky. Domluvit si ji můžete sami s jedním ze servisních partnerů Arvalu. Připravili jsme pro Vás přehlednou interaktivní mapu, ve které můžete snadno a rychle vyhledat preferovaného dodavatele a získat detailní informace (adresa, web, telefon apod.).

  Pro objednání se do servisu vyplňte online formulář ZDE.

  Technická kontrola

   

  Arval Vás bude informovat, když bude třeba, aby Váš vůz podstoupil technickou kontrolu.  Dohodněte si schůzku v servisu oprávněném k provedení této kontroly. Připravili jsme pro Vás přehlednou interaktivní mapu, ve které můžete snadno a rychle vyhledat preferovaného dodavatele a získat detailní informace (adresa, web, telefon apod.)

  Co byste měli kontrolovat sami?

  Jako řidič automobilu byste měli pravidelně kontrolovat hladinu oleje, hladinu chladicí kapaliny a tlak v pneumatikách a hladinu AdBlue (u některých dieselových vozidel). Pokyny k tomu najdete v příručce s pokyny umístěné ve vozidle.

   

  Potřebujete další informace? Nahlédněte do naší sekce s často kladenými otázkami.

 • Pneumatiky

  pneumatiky

  Nechte si pneumatiky včas vyměnit u některého z partnerských pneuservisů společnosti Arval

  Kdy vyměnit pneumatiky?

   

  Podle zákona je minimální hloubka profilu 1,6 mm.  Vaše bezpečnost je pro nás důležitá a doporučujeme Vám vyměnit pneumatiky, když dosáhnou hloubky profilu 2 mm. Můžete si domluvit schůzku s jedním z oficiálních specialistů na pneumatiky. Snadno je najdete v aplikaci My Arval nebo na stránce vyhledávače služeb. 

   

  Zimní pneumatiky

   

  Zahrnuje-li Vaše smlouva zimní pneumatiky, doporučujeme Vám vyměnit pneumatiky za zimní, když teplota klesne pod 7 °C. K tomu obvykle dochází v období října až listopadu. Koncem března až koncem dubna se můžete vrátit k letním pneumatikám.  Domluvte si schůzku v servisu, který provedl Vaši předchozí výměnu pneumatik.  Chcete-li zjistit, kde máte uskladněné pneumatiky, popřípadě si rovnou zarezervovat přezutí, klikněte ZDE .

  Připravili jsme pro Vás přehledou interaktivní mapu, ve které můžete snadno a rychle vyhledat preferovaného dodavatele a získat detailní informace (adresa, web, telefon apod.).

 • Technická kontrola

   kontrola

  Arval monitoruje stáří vozidel a vždy 2 měsíce před jejím koncem Vás jako klienta o této skutečnosti informuje.

   

  Následně:

   

  ARVAL Vám VTP automaticky zašle 2 měsíce před koncem platnosti technické kontroly.

   

  Na STK se lze objednat do naší smluvní sítě servisních partnerů.

   

  Po provedení nové technické kontroly je nezbytně nutné, abyste VTP vrátili zpět do Arvalu. Kontaktní adresa je uvedená v průvodním dopise, který Vám byl doručen spolu s VTP. Vrácení VTP musí proběhnout nejpozději do dvou týdnů od nové platnosti STK. 

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.