Správa Fleet Desk

Staňte se partnerem Arvalu

Arval je jednou z největších společností na světě, které nabízejí Full Service operativní leasing. Arval je součástí světové bankovní skupiny BNP Paribas. Působíme ve 29 zemích po celém světě a staráme se o více než 1,3 milionů vozidel. Spoléháme na silnou síť obchodních, servisních a prodejních partnerů. Naším cílem je podporovat klienty prostřednictvím péče, odbornosti a kvalitních služeb. Díky partnerství s Arvalem se zavazujete tyto hodnoty sdílet. Společně dokážeme vytvořit vítězný tým.

STAŇTE SE PARTNEREM ARVALU

Obchodní partneři

Obchodní partneři

Rozšiřte naši síť, zvyšte své příjmy a doporučte Arval.

Jako obchodní partner Arvalu nás můžete doporučit potenciálním novým firemním klientům. Můžete být prodejcem automobilů, zprostředkovatelskou sítí nebo jiným prodejním týmem; ve všech případech však sdílíte náš závazek ke kvalitě a vášeň pro co nejkvalitnější zákaznický servis.

Přečtěte si více
Dodavatel služeb

Servisní síť

Naši dodavatelé poskytují profesionální služby pro Vaši bezpečnost.

Přečtěte si více
Motortrade

Motor Trade

Získejte přístup k profesionálně udržovaným novým vozidlům prostřednictvím našeho specializovaného nástroje.

Přečtěte si více

VYBRALI SI ARVAL PRO SVOU PRÁCI

 • testi corporapte

  Rychlé jednání zaměstnanců Arvalu

  Na spolupráci s Arvalem zejména oceňujeme: rychlé jednání zaměstnanců Arvalu, ochotu při řešení našich požadavků, profesionální přístup, úvodní školení pro každého řidiče při převzetí nového vozu, poskytnutí detailního průvodce službami Arvalu.
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
 • testi test

  Pro Arval hovoří hlavně kvalita služeb

  Je těžké vypíchnout jen jednu službu, kterou na spolupráci s Arvalem nejvíce oceňuji. Pro Arval hovoří hlavně kvalita těchto služeb. Kromě toho bych vyzdvihl hlavně lidský a osobní přístup všech lidí v Arvalu.
 • Potřebujete více informací?
  Zavolejte nám na
  +420 261 109 011

  Proč Arval?