Volvo XC40

B3 Ultimate Dark AT

Popis Volvo XC40

Buďte dominantní na silnicích s naší nabídkou Volvo XC40 B3 Ultimate Dark AT na operativní leasing. Toto luxusní vozidlo, se svým benzínovým motorem a automatickou převodovkou, je jedním z nejlepších na trhu. Spojení výkonu a elegance, Volvo XC40 B3 Ultimate Dark AT vás nikdy nenechá na holičkách.

Volvo XC40 B3 Ultimate Dark AT je stvořeno, aby vás ohromilo. Jeho elegantní a moderní design zaujme na první pohled. Ale nejen to, i interiér vozu je navržen tak, aby vám poskytoval maximální pohodlí a bezpečnost.

Přijměte nabídku operativního leasingu a vyzkoušejte si životní styl, který nabízí Volvo. Tato možnost vám umožňuje vychutnat si všechny výhody vlastnictví vozidla, aniž byste museli čelit všem potížím spojeným s jeho údržbou.

5 přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu:

1. Benzínový motor: Poskytuje vynikající výkon a účinnost, která vám umožní dosáhnout optimálního výkonu za všech okolností.
2. Manuální převodovka: Nabízí plnou kontrolu nad vozem a umožňuje vám plně využít potenciál motoru.
3. Luxusní design: Elegantní a moderní design vozu zaujme každého, kdo vás uvidí na silnici.
4. Pohodlí a bezpečnost: Interiér vozu je navržen tak, aby vám poskytoval maximální pohodlí a bezpečnost.
5. Operativní leasing: Umožňuje vám vychutnat si všechny výhody vlastnictví vozidla bez nutnosti čelit potížím spojeným s jeho údržbou.

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D