Opel Corsa 1.2

1.2 75 5d

Popis Opel Corsa

Nadchne vás náš nový produkt - Opel Corsa 1.2 75 na operativní leasing! Toto moderní vozidlo je ideální pro každodenní dojíždění do práce, rodinné výlety a dlouhé jízdy na dovolenou. Postavený na pevném základě kvality a inovace, které jsou synonymem značky Opel, tento automobil přináší vynikající výkon, pohodlí a bezpečnost.

Jeho srdcem je dynamický benzínový motor 1.2 75, nabízí vynikající účinnost a hospodárnost provozu. V kombinaci s manuální převodovkou, která zajišťuje skvělou jistotu během jízdy, tento malý génius na silnici poskytuje neuvěřitelně plynulý a tichý chod, zatímco snižuje emise a spotřebu paliva.

Leasing tohoto vozu nabízí flexibilitu a finanční výhody, které si zamilujete. Operativní leasing vám umožňuje užívat si všechny výhody vlastnictví vozu, aniž byste se museli starat o jeho prodej nebo oceňování na konci leasingové doby.

Nemůžete se rozhodnout? Zde jsou 5 nejlepších důvodů, proč si vybrat Opel Corsa 1.2 75 5d na operativní leasing:

1. Vynikající výkon: Benzínový motor 1.2 75 poskytuje plynulý chod a vynikající účinnost. 
2. Bezproblémová jízda: Manuální převodovka zaručuje stoprocentní kontrolu nad vozidlem a jízdu si užijete. 
3. Finanční flexibilita: Operativní leasing vám umožňuje naplno využívat auto bez starostí o jeho budoucí prodej nebo oceňování. 
4. Spolehlivá značka: Opel je synonymem kvality, inovace a spolehlivosti. 
5. Ideální pro každodenní použití: Tento automobil je perfektní pro každodenní dojíždění, rodinné výlety i dlouhé jízdy na dovolenou.

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Manuální
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D