Dacia Spring

BEV 65 Extreme

Popis Dacia Spring

Dacia Spring BEV 65 Extreme na operativní leasing - nejenže patří mezi nejdostupnější elektromobily na trhu, ale také je vybavený nejmodernější technologií a nadčasovým designem. Tento model Dacie je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají ekologickou, účinnou a cenově dostupnou alternativu k běžným spalovacím motorům. 

Jedná se o elektrický automobil, který nabízí tichou, plynulou a bezemisní jízdu. S automatickou převodovkou a rozsahem až 230 km na jedno nabití je ideální pro denní dojíždění do práce, nákupy v městě nebo víkendové výlety. 

Dacia Spring BEV 65 Extreme na operativní leasing přináší mnoho benefitů. Začněte jezdit ekologicky a účinně již dnes a přidejte se k těm, kdo už objevili výhody elektromobility.

Výhody Dacia Spring BEV 65 Extreme na operativní leasing: 

1. Úspora nákladů - S elektromobilem ušetříte na nákladech za palivo a údržbu.
2. Ekologický a účinný - S 100% elektrickým pohonem je Dacia Spring BEV 65 Extreme na operativní leasing ekologickou volbou bez výfukových plynů.
3. Komfort a pohodlí - Automobil je vybaven automatickou převodovkou pro plynulou jízdu a maximalizaci účinnosti.
4. Praktický a všestranný- S rozsahem až 230 km na jedno nabití je ideální pro všechny vaše denní potřeby.
5. Dostupnost a jednoduchost - S naší operativní leasingovou nabídkou je tento model Dacie snadno dostupný pro každého.

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Typ paliva Elektromobil
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D