tým delta

Představuje se tým Delta

HR 6 Sep 2022

Pro každou firmu jsou důležití lidé, kteří v ní pracují a žijí pro ni. Nejinak je tomu také u nás v Arvalu. Jsme rádi, že u nás pracují lidé, kteří jsou nejen profesionálové a skvělí odborníci, ale jsou to také lidé, s nimiž je zábava a kteří si umí udělat legraci sami ze sebe. Jako tým Delta, který vám nyní blíže představíme.

Petr Tichý, Sales Team Manager

Jsem Petr, Petr Tichý, ale dost lidí mě přejmenovalo na Hlučný... Asi proto, že mám rád hlasitou zábavu, a když se všichni okolo smějí. Z toho důvodu jsem hrozně rád součástí account týmu Delta, kde jsou úžasně talentovaní lidé s neutuchajícím přesvědčením v pozitivní výsledek čehokoliv, co v práci řešíme. Zároveň mají tito lidé skvělý smysl pro humor – kombinaci nadsázky, sarkasmu a černého humoru, který mám sám velmi rád a který nás Delťáky charakterizuje.

Po letech ve financích, ať už to byla směna deviz nebo správa účtů movitých klientů, jsem zaparkoval na (zatím) 7 let v Arvalu, kde jsem našel perfektní partu a kombinaci náročné a odměňující práce v neskutečně širokém a obsáhlém odvětví operativního leasingu. Na své pozici Sales Team Manager, kterou zastávám 4 roky, se snažím rozvíjet to nejlepší, co jednotliví kolegové umí. Snad se to i trochu daří, protože jsme za minulý rok vyhráli interní soutěž account týmů v rámci regionu. Za tento úspěch vděčím lidem v týmu: Alenko, děkuji za Tvoji profesionalitu a pozitivní mysl; Esterko, Tobě za Tvůj přirozený a nenucený projev; Katko, za to, jak rychle se zvládáš adaptovat a za Tvůj nadhled; Terezko, za Tvoji obětavost a pečlivost; Adame, díky za to, že všechny v týmu bavíš a za Tvůj smysl pro obchod; Juro, za Tvoje nasazení a přehled ve financích; Nikolasi, za Tvoji rychlost, pracovitost a vytříbený suchý humor. Všichni jste skvělí!

V osobním životě rád běhám. Svůj běžecký vrchol jsem zažil na Pražském půlmaratonu 2019, kde jsem zaběhl svůj osobák 1:39:49. Dvakrát jsem vyběhl Sněžku (26 a 18 km) a potřetí stejnou „chybu“ asi neudělám. ;) Nyní s 2 dětmi a jedním na cestě jde běh stranou. I tak věřím, že ještě někdy zaběhnu půlmaraton pod 1:35. S dětmi a manželkou podnikáme výlety do lesa, zábavních parků, zoo nebo na dětská hřiště. Kromě toho, že se zajímám o fyziku a vesmír, se také rád podívám na ragby a MMA zápasy. Se ženou si nejeden večer zpestříme hraním deskových her. Nepohrdnu dobrým jídlem a pivem, proto se těším na další báječné akce s vámi, klienty, ať už na EV days, motokárách nebo seznamovacích večeřích.

Tichý

Nikolas Vester, Sales Support

Volám sa Nikolas. Od chvíle, keď som do Arvalu nastúpil, to už bude takmer rok. Moja cesta do tejto spoločnosti sa vyvinula nejak prirodzene. Som sales supportom tímu Delta, a teda slúžim ako pomocná ruka pre mojich kolegov. Pomáhať ma vždy bavilo, o to viac, keď ide o veselú partičku ľudí. V osobnom živote je mojou vášňou a zároveň formou relaxu už od detstva hlavne hranie hier. Okrem toho rád experimentujem v kuchyni, spoznávam gastronomické zariadenia v okolí (hoci na to nevyzerám) a, samozrejme, bežné veci ako hudba, filmy a filozofické debaty pri pohári vína.

Nikolas

Juraj Dilý, Account Manager

Moje meno je Juraj a pochádzam zo srdca východného Slovenska – z Košíc. Do Arvalu som nastúpil po vysokej škole na pozíciu Sales Support a po roku som sa stal Account Managerom. Aktuálne tomu budú už dva roky, ktoré som zasvätil tejto práci, 1. 8. som oslávil druhé výročie v Arvale. Na Arvale si cením hlavne super kolektív kolegov a mojich priateľských klientov. Automobilový priemysel si človeka dokáže rýchlo získať a vždy vie niečím prekvapiť. Od mala hrám vodné pólo, takže vo voľnom čase som buď v bazéne, alebo sa venujem inému športu. Milujem zvieratá, doma mám dvoch veľkých vlčiakov a jedného rozmaznaného kocúra Huga.

dilý

Alena Šofrová, Account Manager

Mé jméno je Alena Šofrová a na pozici account manažera jsem v Arvalu 3. rokem.

Práce account manažera je hlavně o tom starat se každý den o své portfolio klientů. Pomáhat jim s řešením nečekaných situací a udělat vše pro to, aby byli spokojeni. Každý den řešíte jiné události, učíte se stále něčemu novému, takže stereotyp na této pozici je nemožná věc. Tato práce mě velice baví, ke spokojenosti také přidávají krásné kancelářské prostory a perfektní kolegové.
Tak jako na každé pozici a v každé firmě i zde to občas není procházka růžovou zahradou, ale snažím se si vždy zachovat čistou mysl a dobrou náladu. Mé poznávací znamení je – vždycky usměvavá.
Ve svém volném čase chodím sportovat, ráda jím a cestuji. Z evropských měst máme za sebou Madrid, Řím, Milán, Paříž, Athény, Londýn a spoustu dalších. Převážně cestujeme tak, že si ve vybraném městě pronajmeme byt, abychom tak poznali místní atmosféru.

U mě jde cestování ruku v ruce s návštěvou pěkné restaurace.  K dobrému jídlu jsem přilnula převážně z důvodu toho, že můj přítel je sous chef v jedné z nejlepších restaurací v Praze. Velká výhoda je to, že rád vaří/peče i doma a zkouší na mně jeho kuchařské pokusy.

Se sportováním mi pomáhá trenérka, která mi každý týden vymýšlí opravdu náročné tréninky, ale ten pocit po lekci za to vždycky stojí. Dále ráda běhám nejvíce podél břehu Vltavy nebo po polních cestách a u jezer mimo naše hlavní město.

O volných víkendech opouštím Prahu a navštěvuji svoji rodnou vesnici ve Středočeském kraji, kde rodičům pomáhám na zahradě. Pěstujeme spoustu zeleniny (brambory, okurky, rajčata, papriky) a ovoce (jahody, borůvky, maliny). Práce na zahradě je skvělý relax po týdnu stráveném v kanceláři.

sofrova

Adam Kopřiva, Account Manager

Jmenuji se Adam Kopřiva. Jsem rodilý Pražák a v Arvalu působím už bezmála tři a půl roku. Začínal jsem tady na asistentské pozici, ze které jsem později přešel na aktuální pozici Account Managera. V průběhu let jsem si potvrdil, že být obchodník mi sedí a touto cestou budu chtít jít i nadále. Sám sebe považuji za vtipného, sebevědomého a extrémně soutěživého člověka. Celý život se věnuji sportům, nejblíže srdíčku mám ale házenou, kterou vyplňuji večery a víkendy už 16 let. Život mi dále plní radostí přítelkyně, dvě kočky s lehkou nadváhou a štěně, které je sice přítelkyně rodičů, ale tráví s námi až záhadně moc času. Pro vtipnou poznámku nejdu daleko a úplně nejlépe se cítím uprostřed skupiny přátel. Věřím, že životem se nejlépe prochází se silnou dávkou nadhledu a úsměvem na tváři – a podle toho se také snažím žít.

kopriva

Ester Kukulová, Account Manager

Jmenuji se Ester a jsem benjamínek tohoto týmu. Do Arvalu jsem nastoupila téměř hned po maturitě a momentálně zde pracuji 2 a půl roku. Můj start byl na recepci a poté jsem pomalými, ale jistými krůčky postupovala dále. Dostala jsem nabídku do purchase oddělení, kde jsem shodou náhod měla na starosti vozidla týmu Delta. Domlouvala jsem s klienty předání nových vozidel a zajišťovala jejich celkovou přípravu. Od září 2022 se se mnou můžete setkat na pozici Account Manager v Deltě. Jsem ráda, že mohu být součástí tohoto týmu, jelikož je to parta sympatických lidí, se kterými se člověk rozhodně nenudí. K práci si navíc dodělávám vysokou školu ekonomie a managementu. 

Jsem milovník hudby, a proto se již od šesti let věnuji tanci. Vyzkoušela jsem spoustu tanečních stylů, ale nakonec jsem zůstala u street dance. Sport mi také není cizí, ať se jedná o cyklistiku, lyžování, snowboarding, in-line brusle, vždy si najdu něco, čím se zabavím. Nejradši bych viděla celý svět, takže každým rokem cestuji do nových destinací, abych se tomu mohla alespoň přiblížit. Popsala bych se jako veselý a komunikativní člověk, občas s trochu sarkastickým humorem, který má rád svou rodinu, dobrý kolektiv, a překypuje láskou k jídlu i pití. Pokud mi nabídnete česnečku, nakládaný hermelín a pivo, tak rozhodně nikdy neodmítnu. 

kuklova

Tereza Havlová, Senior & Training Account Manager      

Jmenuji se Tereza a v Arvalu působím již 6. rokem, nyní aktuálně na pozici Senior & Training Account Manager. V Arvalu jsem si prošla krásným kariérním žebříčkem – při studiu vysoké školy (úplné jiný obor, ale to nevadí J) jsem začala pracovat na recepci. Po půl roce jsem se přesunula do Account managementu na pozici Sales Support. Aby to pěkně navazovalo, tak po roce přesun na pozici Account Managera a první klientské portfolio a po chvilce výdrže a pevných nervů jsem nyní na pozici Senior Account Managera s dovětkem „trenér“.

V rámci své pracovní pozice zaškoluji všechny nově příchozí a budoucí account managery. Provedu je celým procesem a náplní naší práce tak, aby po našem tréninku mohli naskočit na loď a přebrat své vlastní portfolio klientů.

Tolik k mé pracovní náplni, v osobním životě jsem velký čtenář. Miluju hlavně detektivní příběhy severských autorů, ale ráda zabloudím i do romantiky nebo fantasy světa. Moc ráda taky sportuji – in-line brusle a dlouhé procházky českou přírodou nebo městem jsou moje top volnočasové aktivity, u kterých si úplně vyčistím hlavu a relaxuji a užívám dané chvíle pohody a klidu. In-line brusle provozujeme jako rodinnou aktivitu, kdy jezdíme na různé cyklostezky. Jednu máme doslova za barákem a dojedeme díky ní ke krásnému Veltruskému zámku.

Ráda také trávím čas se svými přáteli, a to povětšinou u dobrého jídla a kvalitního vína. Přáteli jsou samozřejmě i moji kolegové a členové týmu (o kterých se tu také dočtete J), se kterými v současných teplých dnech trávíme čas jak lehkým sportovním vyžitím (beach volejbal), tak i odpočinkem na zahrádkách restauračních zařízení, kde probíráme nejlepší strategii na horké letní dny.  

havlova

                                           

Kateřina Dvořáková, Account Manager

Jmenuji se Kateřina a jsem nejnovější člen Delty. Do Arvalu jsem nastoupila v dubnu tohoto roku, ale připadám si, jako bych tu byla už roky. Kolegové v Deltě jsou mladí a dynamičtí lidé plní energie, dobré nálady a smyslu pro humor. Celý Arval je plný úžasných lidí, kteří svoji práci dělají velmi rádi, a tudíž tu panuje uvolněná a přátelská atmosféra. V Automotive se s malými přestávkami pohybuji již sedmým rokem, a čím déle v tomto odvětví jsem, tím více mne to baví a naplňuje. Auta mi vždy imponovala a řízení je mou velkou vášní. Největší spokojenost zažívám na akcích, jako je například EV Days, kde si mohu osahat a projet nové vozy. Jsem v Arvalu jen pár měsíců a již jsem si vyzkoušela BMW iX, i4, Audi e-Tron či Teslu, Mustanga a mnoho dalších. Toto je život v Arvalu. No řekněte, který fanoušek aut by ho nechtěl žít… Mimo Arval ráda trávím čas se synem a s naším pejskem, jsou to úžasní parťáci plní života. Miluji celodenní procházky a vyjížďky na kole v přírodě, lyžování v Alpách, překonávání svých hranic na ferratách, sbírání hub a badminton. Nejvíce si užívám letní večery na chalupě u táboráku, když se sejde celá rodina a nejbližší přátelé.

dvorakova

Číst dál Zobrazit méně