My Arval

My Arval a My Arval Mobile

Vás zavede do světa intenzivního rozhodování na základě dat a umožní vám nahlédnout do fungování vašeho vozového parku, kdykoliv to budete potřebovat.

Analyzování vašich klíčových ukazatelů výkonnosti vozidlo od vozidla, měsíc po měsíci ještě nikdy nebylo jednodušší. Všichni naši noví klienti automaticky získají přístup k platformě My Arval prostřednictvím online i mobilních řešení. Možnosti našeho exkluzivního softwaru pro správu vozového parku jsou navrženy tak, aby byly zároveň komplexní i jednoduché na obsluhu.

MĚJTE INFORMACE O SVÉM FLEETU STÁLE PO RUCE

mockup-myarval-hotove-_1.jpg

Využíváme moderní on-line nástroje, díky kterým se dostanete k požadovaným datům o svém vozovém parku během několika okamžiků.

Služba My Arval poskytuje jednoduché, cenné a interaktivní informace nejen pro manažery vozových parků na webových stránkách, ale i přímo pro řidiče prostřednictvím chytré mobilní aplikace - My Arval Mobile. 

My Arval je přístupovým bodem pro naše zákazníky, který funguje jako okno k našim nejdůležitějším nástrojům výkaznictví. Poskytuje vám také okamžitý přístup k celé řadě cenných informací pro správce vozového parku nebo pro kontaktní osoby pro finance podle jejich úrovně oprávnění.

ZÁKLADNÍ NÁSTROJE PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY:

 • MY ARVAL

  Přehledné a jasné on-line informace o vašem fleetu

  Prostřednictvím nástroje My Arval můžete nahlédnout například do kalendáře s údaji o dodávkách vozidel (včetně všech podrobností) anebo si projít užitečné dokumenty týkající se vašeho vozového parku. Dále zde naleznete aktuální zprávy z automobilového světa.

 • MY ARVAL MOBILE PRO ŘIDIČE

  To nejdůležitější mějte vždy po ruce

  K dispozici vám je mobilní aplikace, díky níž můžete odkudkoliv nahlížet na informace týkající se vaší smlouvy anebo pronajatého vozidla. Kromě toho vás dělí pouhé jediné kliknutí od možnosti jednoduše kontaktovat vašeho Arval Account manažera.

SLEDOVÁNÍ NÁKLADŮ VOZOVÉHO PARKU

my-fleet-status_0_1.jpg

MY FLEET STATUS

Celá vaše flotila jasně a přehledně

Snadno dostupné informace týkající se nákladů vašeho vozového parku, struktury flotily, nadlimitních a podlimitních kilometrů, emise CO2 a mnoho dalších užitečných informací na jednom místě.

Jde o online řešení pro vaše výkaznictví, které podpoří vaše každodenní rozhodnutí a opatření v oblasti správy vozového parku. My Fleet Status je výkonná, v reálném čase obnovovaná a citlivá webová aplikace, která nepřetržitě poskytuje online informace. Pomáhá vám s řízením vašeho vozového parku a s řízením vašich celkových nákladů na vlastnictví. Je dostupná kdykoli, kdekoli jste a na všech zařízeních.

 

VÝHODY PRO VÁS:

 1. Přístup k řadě užitečných informací jednoduše zobrazených na jednom místě
 2. Optimalizováno pro práci na vašem tabletu nebo chytrém telefonu
 3. Možnost rychlého kontaktování Arvalu, ať jste kdekoliv
 4. Chytré aplikace motivující vaše řidiče k bezpečné a úsporné jízdě
 5. Veškeré faktury a jiné finanční informace dostupné na jednom místě

 

 

 

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.