Arval Active Link header

Arval Connect: data pro ta správná rozhodnutí

Arval Connect je komplexní řešení shromažďování, analyzování a vyhodnocování dat vašeho vozového parku. Tento systém se zárukou zachování soukromí, který byl navržen k tomu, aby zvyšoval produktivitu, posiloval bezpečnost řidičů a propagoval společenskou odpovědnost, vám dodává data, podle kterých se můžete rozhodovat.

Arval Connect v sobě spojuje inteligentní systém monitorování vozidel a digitální platformu ke shromažďování, analyzování a vyhodnocování dat vašeho vozového parku.

 • 1. Řidič připojen, soukromí zaručeno

  Náš systém správy dat vozového parku je postavený na nejvyšších standardech ochrany soukromí a ovládání. Každá složka systému může být vypnuta nebo zapnuta v závislosti na potřebách vaší organizace. Kvalifikace obchodních a soukromých cest může probíhat automaticky nebo manuálně. Všechna data přenesená mezi zařízeními a servery jsou šifrována a Arval Connect splňuje všechny související nařízení ochrany dat.

 • 2. Trvalá data, jednoduchá rozhodnutí

  Uživatelé služby Arval Connect zaznamenávají 10–20% snížení spotřeby paliva a emisí CO2. Řidiči budou více v bezpečí a náklady na údržbu klesnou. Díky možnosti aktivního plánování trasy se využitelnost vozového parku může zvýšit až o 20 %. A vzhledem k tomu, že poskytování dat je integrováno s našimi online službami, sníží se i administrativní zátěž.

 • 3. Data v reálném čase, rozhodování kdykoliv

  Arval Connect neustále monitoruje váš vozový park, díky jeho efektivitě, bezpečnosti a společenské odpovědnosti. Můžete si zvolit možnost dostávat výstrahy o neobvyklých událostech (jako je překročení povolené rychlosti), chránit své řidiče a snižovat rizika. A když přijde čas na rozhodování, internetová platforma řešení Arval Connect vytvoří panely a detailní reporty s klíčovými ukazateli výkonnosti relevantními pro váš vozový park. Prostřednictvím API můžete dokonce službu integrovat do systémů správy vozového parku třetích stran. Komplexní data vašeho vozového parku máte doslova na dosah ruky.

 • 4. Jak Arval Connect funguje?

  AAL

   

 • 5. Přihlášení do Arval Connect

  Arval Connect je moderní telematické řešení, které vám usnadní správu vašich vozů.

  Přihlášení do Arval Connect

  Manuál pro manažery

  Manuál pro řidiče

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.