Reference a zkušenosti s operativním leasingem

Zkušenosti s operativním leasingem - reference našich klientů

Zkušenosti našich klientů

HAIRPORT PRAGUE

MICHAL NEVRKLA

"Po více než 20 letech v korporátu jsem zatoužil se osamostatnit a být svým vlastním pánem. Samozřejmě s tím souviselo dlouhé plánování a také nemalé počáteční investice.
V květnu 2018 jsem otevřel pánské holičství v Praze a začal řešit auto.

Logickou volbou byl operativní leasing a protože jsem znal Arval z předchozí spolupráce v korporátu, oslovil jsem je, zda mohou nabídnout produkt i menšímu podnikateli.

Následný výběr vozidla a vyřízení smluvních záležitostí bylo rychlé a profesionální.

Nyní po téměř roční spolupráci a dokonce i jedné bouračce, kterou jsem s pomocí Arvalu „s lehkostí“ vyřešil, mohu jejich služby chválit a doporučit i menším podnikatelům. 

Tedy za mě: Neobávejte se operáku, ušetří vám to peníze, čas a hlavně starosti."

KREJČOVSTVÍ DELOR

JAN VANČURA

„Vždycky jsem měl rád kvalitní věci, proto mě vedení luxusního krejčovství baví už více než 15 let.

V naší branži je potřeba odvádět kvalitní práci, neboť jinak klient podruhé nepřijde. Oblek či košile na míru totiž není něco, bez čeho nedokážete žít. To musíte zkrátka chtít. A očekáváte, že za odpovídající sumu dostanete něco speciálního.

A tohle my nejen nabízíme, ale také to žádáme od našich dodavatelů.

Chceme kvalitu a chceme jí na míru. Oboje nám Arval dal. Naše dvě auta jsou v permanentním provozu – střídají si je naši zaměstnanci.

A když se něco nečekaně stane, náhradní vůz je přistaven obratem. Když upadne knoflík, také nečekáte na jeho přišití do druhého dne.“