PALIVOVÉ KARTY

NAČERPEJTE VŠECHNY VÝHODY

palivová karta

   

Široká nabídka našich palivových karet a s nimi spojené výhody uspokojí každého

 

Společnost ARVAL poskytuje klientům kartu na odběr pohonných hmot, se kterou je uživatel vozidla oprávněn nakupovat bezhotovostně pohonné hmoty, případně další zboží a služby, u vybraných čerpacích stanic v České republice a v zahraničí.

Našim klientům poskytujeme kartu na odběr pohonných hmot, se kterou je uživatel vozidla oprávněn nakupovat bezhotovostně pohonné hmoty, případně další zboží a služby, u vybraných čerpacích stanic v České republice a v zahraničí.

Náklady na palivo tvoří jednu z nejnákladnějších položek pro provoz vaší firemní flotily vozidel. Pro mnoho společností je tato oblast také velice administrativně náročná. Využíváním našich palivových karet můžete nejen redukovat tyto náklady, ale zcela se zbavit této administrativní zátěže a svůj čas věnovat vašemu podnikání.

Palivové karty vám umožní jednoduchý a rychlý způsob úhrady plateb, který vám i vašim řidičům ušetří spoustu času a administrativy. Vám i vašim řidičům nabízíme možnost čerpat pohonné hmoty a využívat i další služby v široké síti akceptovaných čerpacích stanic nejen v ČR, ale i v zahraničí, a to prostřednictvím našich smluvních poskytovatelů palivových karet.

Staráme se o komplexní administrativu těchto karet (objednávky, výměny, blokace, změny PINu, upozornění o chybách, reporting) a hlavně klient obdrží fakturaci nákladů spojených s čerpáním spolu s nájmem.

 

Spolupracující partneři:

MOL, SHELL

 

Výhody pro vás:

  • snížení administrativy – komplexní správu palivových karet pro vás zajišťujeme my
  • úspora času a administrativy spojené s úhradou jediné měsíční faktury za PHM
  • žádné vázané finanční prostředky u poskytovatelů karet na PHM
  • flexibilní možnosti dalších nastavení služeb, které lze prostřednictvím vybrané karty čerpat
  • ucelený přehled spotřeby paliva celé flotily vašich vozidel i pro jednotlivé uživatele

 

Nabíjecí karta Arval 

Tato karta je určena k dobíjení elektromobilů a plug - in hybridu na veřejných dobíjecích stanic. V současné době je akceptována v síti PRE a díky roamingu i v sítích ČEZ a E.ON v České republice a vybraných sítích v zahraničí. Celoevropsky ji lze využít také na ultrarychlých dobíjecích stanicích IONITY. 

dobijeci karta Arval

MÁTE ZÁJEM O PALIVOVÉ KARTY?