PALIVOVÉ KARTY

NAČERPEJTE VŠECHNY VÝHODY

palivové karty   

Široká nabídka palivových karet od Arvalu a s tím spojené výhody a poskytovaný servis uspokojí každého…

Společnost ARVAL poskytuje klientům kartu na odběr pohonných hmot, se kterou je uživatel vozidla oprávněn nakupovat bezhotovostně pohonné hmoty, případně další zboží a služby, u vybraných čerpacích stanic v České republice a v zahraničí.

Náklady na palivo tvoří jednu z nejnákladnějších položek pro provoz vaší firemní flotily vozidel. Pro mnoho společností je tato oblast také velice administrativně náročná. Využíváním palivových karet od Arvalu můžete nejen redukovat  tyto náklady, ale zcela se zbavit této administrativní zátěže a svůj čas věnovat vašemu podnikání.

Palivové karty vám umožní jednoduchý a rychlý způsob úhrady plateb, který vám i vašim řidičům ušetří spoustu času a administrativy. Vám i vašim řidičům nabízíme možnost čerpat pohonné hmoty a využívat i další služby v široké síti akceptovaných čerpacích stanic nejen v ČR, ale i v zahraničí, a to prostřednictvím našich smluvních poskytovatelů palivových karet.

ARVAL se stará o komplexní administrativu těchto karet (objednávky, výměny, blokace, změny PINu, upozornění o chybách, reporting) a hlavně klient obdrží fakturaci nákladů spojených s čerpáním spolu s nájmem.

 

Spolupracující partneři: 

MOL, SHELL

 

Výhody pro vás:

  1. snížení administrativy - komplexní správu palivových karet pro vás zajišťuje Arval
  2. úspora času a administrativy spojené s úhradou jediné měsíční faktury za PHM
  3. žádné vázané finanční prostředky u poskytovatelů karet na PHM
  4. flexibilní možnosti dalších nastavení služeb, které lze prostřednictvím vybrané karty čerpat
  5. ucelený přehled spotřeby paliva celé flotily vašich vozidel i pro jednotlivé uživatele

 

 

MÁTE ZÁJEM O PALIVOVÉ KARTY?