Pracujte pro nás

Pracujte pro nás

PŘIDEJTE SE K ARVALU

Přidejte se k Arvalu a staňte se součástí týmu předního mezinárodního hráče v oblasti operativního leasingu. Naším posláním je poskytovat řešení v oblasti pronájmu vozidel a komplexní služby správy vozového parku všem typům společností prostřednictvím konzultací a služeb splňujících očekávání našich zákazníků a řidičů.

Spolupracovníci jsou naším zdrojem změn, inovují to, co děláme a jak to děláme, a vytvářejí lepší budoucnost. Hledáme lidi s vášní  a integritou, lidi kteří jsou proaktivní a ochotni růst.
Pokud tyto vlastnosti máte, přihlaste se a pošlete nám svůj životopis.

NAŠE HODNOTY

PODPORUJEME 

Zvažte možnosti interního postupu, které Vám pomohou při budování kariéry.
Využijte školících příležitostí na maximum, zdokonalte své dovednosti a vytvořte si vlastní budoucnost.

POSILUJEME POSTAVENÍ  

Nabízíme vysokou úroveň flexibility v tom, jakým způsobem můžete plnit své úkoly a přispívat k našemu kolektivnímu výkonu.  Ukažte sebedůvěru a odhodlání k ambiciózním a úspěšným projektům.

INSPIRUJEME 

Každý den usilujeme o úspěch při řešení budoucích výzev v oblasti mobility. Využijte své nápady a kreativitu při navrhování stále inovativnějších produktů a služeb.


KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

AKTUÁLNĚ OTEVŘENÉ POZICE NALEZNETE ZDE:

 

Pokud nemáme aktuálně otevřenou pozici, která odpovídá vašim představám a přesto máte zájem pracovat pro Arval, můžete posílat svou životopis na job@arval.cz

Zasláním svých osobních údajů společnosti ARVAL CZ s.r.o. dáváte společnosti ARVAL CZ s.r.o. výslovně souhlasí s zpracováním těchto údajů ve smyslu Obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR) k účelu zprostředkování zaměstnání, a to po dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však jednoho roku. Svým souhlasem můžete kdykoliv odvolat a kontaktovat správce společnosti ARVAL CZ sro, například zasláním e-mailu na adresu hrprivacy@arval.cz nebo dopisem na adresu společnosti Arval CZ, sro, oddělení Compliance, Main Point Pankrác, Milevská 5/2095, 140 00 Praha 4 - Krč.

Více informací o zpracovávání osobních údajů naleznete ZDE.

 

Jen dvě kliknutí od spolupráce s námi
Pošlete nám svůj životopis

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas. 

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.