header brand page

Nissan

Operativní leasing - Nissan 

O značce Nissan

Japonský výrobce Nissan, který se dřív jmenoval Datsun, patří v dnešní době k největším značkám v Japonsku. V roce 1911 byla založena firma Kaishinsha Motocar Works, která v roce 1914 představila svůj vůbec první automobil s názvem DAT (skládá se z iniciálů 3 zakládajících členů - Den, Aoyama, Takeuchi. Později se firma přejmenovala na DAT Motorcar Co. O prá let později se k názvu "DAT" přidalo ještě SUN a vznikl původní název dnešního Nissanu - DATSUN. Datsun poté pro výrobu svých automobilů založil novou firmu a to právě NIssa.  Společnost Nissan nabízí na českém trhu své tradiční modely Micra, tvůrce segmentu B-SUV Juke, a jedny z nejprodávanějších crossoverů a SUV na světě modely Qashqai a X-Trail. Ve svém portfoliu dále nabízí model Navara, první pick-up s nezávislým zavěšením zadní nápravy oceněný titulem Mezinárodní pick-up roku 2016. Nissan je rovněž průkopníkem v oblasti elektromobility s modely Nissan Leaf, který byl v roce 2018 opakovaně nejprodávanějším evropským elektromobilem a dodávkou e-NV200 v osobní i užitkové verzi.

Společnost Arval nabízí operativní leasing aut značky Nissan stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

 

Operativní leasing - Nissan 

O značce Nissan

Japonský výrobce Nissan, který se dřív jmenoval Datsun, patří v dnešní době k největším značkám v Japonsku. V roce 1911 byla založena firma Kaishinsha Motocar Works, která …

Číst dál