header brand page

Mini

Operativní leasing - Mini

O značce Mini

Legendární britská značka si dokázala vybudovat silné renomé jak ve své domovině, tak ve světě. Jejich, na první pohled, jedinečný a charakteristický design se velmi rychle dostával do podvědomí lidí. Stačilo už přidat pouze prvky pro komfort a nejnovější technologie rázem se z Mini stalo ideální auto pro každodenní použití. Kompaktní verze mini je perfektní do města. Téměř harchback styl Mini nabízí více místa a větší poholdí pro cestující. A v neposlední řadě tady je kategorie SUV a jejich Countryman Mini, které už oceníte na delší cesty.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Mini stejěn tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Mini

O značce Mini

Legendární britská značka si dokázala vybudovat silné renomé jak ve své domovině, tak ve světě. Jejich, na první pohled, jedinečný a charakteristický design se velmi rychle dostával …

Číst dál