header brand page

DS Automobiles

Operativní leasing - DS Automobiles

O značce DS Automobiles

DS bylo vždy to nejlepší z Francie v nejlepším slova smyslu a v nejlepších automobilech. Pamatujete na rok 1955 a první automobil značky DS? Značku, která světu přinesla nezávislé zavěšení všech kol, hydropneumatický podvozek, futuristický design a řadu dalších revolučních řešení? A nyní opět jako znovuzrozená samostatná automobilka přináší ty nejmodernější výrobní postupy, technologie a pojetí s grácií a krásou podobné jen Paříži. Proč kupují lidé francouzské šaty, parfémy nebo víno? Protože jsou tím nejlepším. Stejné ambice má právě DS a její stěžejní model DS7 Crossback Vám své kvality velice rád dokáže. Sjednejte si vozy značky DS na operativní leasing ještě dnes.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky DS Automobiles stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - DS Automobiles

O značce DS Automobiles

DS bylo vždy to nejlepší z Francie v nejlepším slova smyslu a v nejlepších automobilech. Pamatujete na rok 1955 a první automobil značky DS? Značku, která světu p…

Číst dál