header brand page

Audi

Operativní leasing - Audi

O značce Audi

Audi je značka luxusních vozů založená v roce 1909 v německém městě Zwickau. Od té doby se Audi vyvinulo v jednu z nejvýznamnějších značek automobilového průmyslu, s mnoha inovativními a technicky pokročilými modely. Značka se specializuje na výrobu automobilů vyšší třídy a sportovních vozů.

Audi je součástí Volkswagen Group, což je největší automobilová společnost na světě, která zahrnuje také značky jako Volkswagen, Porsche, Lamborghini, Bentley a řadu dalších. Audi má výrobní závody po celém světě, včetně Německa, Maďarska, Indie, Číny a Spojených států.

Audi je známé pro svůj design, technologii a inovace. Značka se pyšní svým Quattro pohonem všech kol, což znamená, že všechna kola jsou poháněna motorem současně, což zajišťuje lepší výkon, stabilitu a řízení. Další významnou inovací je Audi Virtual Cockpit, což je plně digitální přístrojová deska, která umožňuje řidiči rychle a snadno ovládat různé funkce vozu.

V současné době nabízí Audi širokou řadu modelů, včetně luxusních sedanů, SUV a sportovních vozů. Mezi nejpopulárnější modely patří Audi A3, A4, A6, A7 a A8, stejně jako Q3, Q5 a Q7.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Audi stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Tento druh leasingu je v podstatě pronájem vozu na určitou dobu s měsíčními splátkami, přičemž po skončení leasingového období si zákazník vozidlo nevlastní. Výhodou operativního leasingu je zejména možnost pružně si přizpůsobit délku leasingového období a sjednotit všechny náklady na auto do jedné měsíční platby. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

1…
Číst dál