Náhradní vozidlo

Náhradní vozidlo: s námi dorazíte do cíle

Víme, jak důležité je pro Vaše zaměstnance setkávat se s klienty nebo doručovat včas zboží. Ať už se stane cokoliv, poskytneme Vám náhradní vůz nebo dodávku, aby se Vaše podnikání nikdy nezastavilo.

  • 1. ZÁRUKA NAŠICH VOZŮ

    Dodáváme trvalá, spolehlivá řešení mobility. Ať už se ve Vašem vozovém parku přihodí cokoliv, můžeme Vám poskytnout náhradní vozidlo, abyste mohli pokračovat v podnikání jako obvykle. Vytváříme kontingenční plány a spravujeme logistická rizika. Společnost Arval je připravená poskytnout Vašim řidičům náhradní vozidlo v případě poruchy či nehody. 

  • 2. JEDEN DODAVATEL, JEDNA SMLOUVA

    Vzhledem k tomu, že službu pronájmu vozového parku poskytuje jen jeden dodavatel, není důvod hledat krátkodobé smlouvy na poslední chvíli s dodavateli třetích stran.  Arval Vám dokonce doveze vozidlo přímo na dané místo. Pro své potřeby dostanete vozidlo na smluvní pronájem ve stejné třídě.

  • 3. KOMPLETNÍ PODPORA ŘIDIČŮ VČETNĚ NÁHRADNÍCH VOZŮ

    Zajistíme, aby Vaši řidiči měli všechny výhody full-service operativního leasingu, včetně asistence na cestách a náhradních vozidel – až po dobu 31 dní. Postaráme se o to, aby Vaši řidiči vždy dorazili do cíle, a to včas. 

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.