Mobilita

Mobilita: Inovativní řešení mobility

Arval je poskytovatel komplexních řešení mobility. Může se stát, že vozový park na čtyřech kolech už nestíhá držet krok s Vašimi nároky na mobilitu. Jako Váš spolehlivý partner a člen bankovní skupiny BNP Paribas Vám rádi pomůžeme na každém kroku – při každém sešlápnutí plynového pedálu – Vaší cesty k mobilitě. 

 • 1. FULL SERVICE OPERATIVNÍ LEASING

  Full-Service operativní leasing (FSL) je naším nejdůležitějším a nejoblíbenějším řešením mobility. FSL je vždy lepší řešení mobility než přímá koupě, protože u FSL Vám Arval může okamžitě nabídnout celou řadu řešení mobility vozového parku. 

  Firmy chtějí vozy na míru dodávané dlouhodobým partnerem vozového parku. K tomu jsou potřeba vyspělé technologie a nejlepší logistika ve své třídě. Věříme, že externí zajištění služeb a operativní leasing vozů nabízí firmám výhodnější cestu k mobilitě.

 • 2. NOVÁ ŘEŠENÍ MOBILITY

  Zelený vozový park & elektromobilita

  Společnost Arval nepomáhá společnostem jen tím, že jim dodává elektromobily, ale i tím, že utváří celou infrastrukturu elektromobility. Audit Vašeho vozového parku „SMaRT“ zanalyzuje vytíženost vozů a jeho další potřeby. Díky našemu partnerství můžeme na Vašem pracovišti a dokonce i v domácnostech Vašich zaměstananců instalovat stanice komplexní dobíjecí infrastruktury.

  Řešení na dvou kolech

  Společnost Arval začala nabízet sdílená kola v Nizozemí a Belgii a na jejich úspěšné přijetí chce brzy navázat v dalších zemích Evropy. Sdílení kol přináší inovativní, bezemisní řešení pro cesty spojené s prací a krátké dojíždění do práce.

 • 3. SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU

  Každý rok Vám poskytujeme Obchodní hodnocení přímo na míru Vaší společnosti (možné i dvakrát do roka, v závislosti na Vašich potřebách). Naši obchodní manažeři znovu vyhodnotí Vaše potřeby mobility a důkladně při tom zanalyzují všechny její aspekty – od zeměpisné polohy až po cíle cest a obchodní strategii, aby se ujistili, že pro své podnikání dostáváte ty nejlepší produkty a služby společnosti Arval. 

  Naší prací je rozumět Vaší práci.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.