Arval pro zaměstnance

Arval pro zaměstnance: odměňte své zaměstnance inovativními řešeními mobility

Arval pro zaměstnance je náš dokonalý balíček pro zatraktivnění značky zaměstnavatele. Naše unikátní řešení mobility na míru odliší Vaši společnost od konkurence a umožní Vám získat si nejlepší zaměstnance a zároveň si je udržet. 

 • 1. PŘILÁKEJTE NADANÉ LIDI A UDRŽTE SI JE

  Motivovaní a oddaní zaměstnanci představují páteř Vašeho podnikání. V dnešní době nemá přístup ke služebnímu vozidlu více než 90 % zaměstnanců a většina z nich by jistě ocenila možnost vybrat si nějaké řešení mobility. Tím, že jim nabídnete široký výběr možností mobility prostřednictvím společnosti Arval, bude Vaše společnost moci svým zaměřením na nová schémata a trendy v dopravě („užívat“ raději než „vlastnit“, multimodální koncept dopravy v městech, formy zelené dopravy) přilákat ty nejschopnější zaměstnance a udržet si je.

  Služba Arval for me je jim dostupná z jejich pracovních stolů i na cestách – přes firemní intranet nebo jejich mobilní telefon.

 • 2. PLNÝ BALÍČEK SLUŽEB

  Leasing za zvýhodněných podmínek

  Společnost Arval umožňuje Vaší společnosti nabízet zaměstnancům pronájem vozů na soukromé účely za zvýhodněných podmínek (zaměstnanci uzavřou smlouvu přímo se společností Arval). Také Vám můžeme pomoci se zařízením samotného procesu Odvodu části platu na pronájem vozidla, resp. srážek z platu, což je pro ně často mnohem zajímavější možnost, která ovšem ze strany společnosti vyžaduje o něco více projektových investic.

  Končíte v práci, nechte si své auto

  I když zaměstnanec Vaši společnost opustí, můžete mu nabídnout možnost odkoupit si nebo dále používat firemní vozidlo, které si pronajímá. 

  Na hodinu nebo na den: Carsharing 

  Naše nabídka řešení mobility Vám umožňuje předplatit si i sdílení aut, neboli carsharing, podle počtu hodin nebo dní, a to i pro soukromé účely. Je tak ideálním řešením pro zaměstnance, kteří žijí ve městech nebo společnosti, které v nich sídlí. Součástí služby mohou být elektromobily i s jejich nabíjecími stanicemi a lze ji rozšířit i na kola. 

  Užijte si síť ověřených autoservisů společnosti Arval

  Prostřednictvím služby Arval For Me se mohou zaměstnanci sami starat o údržbu vlastního vozu v ověřených autoservisech.

  Nová řešení mobility

  Díky specializovaným aplikacím a kartám mobility může společnost Arval nabídnout multimodální řešení, která pokrývají městské oblasti a obsahují plánování cest, rezervace, správu nákladů a kredit na mobilitu.  Jejich součástí je i veřejná doprava, taxislužby a jiné služby zajišťující dopravu osob, kola, skútry, koloběžky a auta pro soukromé a profesionální účely. 

 • 3. ZLEPŠETE SVOU REPUTACI VE SPOLEČENSKÉ ODPOVĚDNOSTI

  Společnost Arval podporuje Vaše cíle společenské odpovědnosti prostřednictvím toho, že ve Vaší společnosti umožníte používání sdílených aut, spolujízdu, vozidla, která jsou šetrná k životnímu prostředí, a určité možnosti osobního financování. Pokud do svého vozového parku zavedete elektromobily, můžeme dokonce nainstalovat nabíječky pro elektromobily i v domácnostech zaměstnanců. Multimodální aplikace mohou dokonce pomoci Vašim zaměstnancům monitorovat využití každé z forem dopravy a případně jim sečíst bonus na konci roku podle Vašich interních zásad mobility. Nechte společnost Arval naplnit očekávání Vašich zaměstnanců i Vašeho podnikání.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.