Arval Consulting

Arval Consulting

Díky kombinaci lokálních a mezinárodních zkušeností a díky komunitě více než 30 konzultantů fungujících v 11 evropských zemích Vám poskytneme odborné poradenství. 

 • TŘI PILÍŘE PORADENSKÝCH SLUŽEB

  Fleet & Mobilita
  Jste si jisti, že používáte nejvhodnější způsob financování Vašeho vozového parku? Používáte ve své flotile ideální modely a motorizace z pohledu TCO? Je Váš vozový park složen z vozidel šetrnějších k životnímu prostředí? A je každé z vozidel využíváno dostatečně efektivně? Na tyto a další otázky najdeme společně odpovědi.

  Pravidla & organizace
  Pojďme se podívat, zda jsou Vaše pravidla užívání firemních vozidel v souladu s nejaktuálnějšími trendy na trhu, zda car policy obsahuje vhodné modely a motorizace či zda lze část správy fleetu přenést na leasingovou společnost.

  Zaměstnanci & řidiči
  Nákladovost provozu Vašeho fleetu ovlivňují primárně Vaši řidiči. Zaměřením se na oblast spotřeby PHM, servisu, pneuservisu či řešení pojistných událostí můžeme tyto náklady optimalizovat. Velkým pomocníkem jsou v tomto telematická řešení. Ta kromě finančních úspor mají nezanedbatelný dopad i na bezpečnost uživatelů.

 • Arval Mobility Observatory

  V rámci Arval Consultingu se koná každý rok ve 20 zemích světa průzkum Arval Mobility Observatory. Při něm jsou dotazováni správci vozového parku v různě velkých společnostech na aktuální trendy – kolik mají aut, jestli uvažují tento počet ponechat, zvýšit či snížit, jak vozy financují, jak využívají či uvažují využívat alternativní pohony včetně elektromobility, zda a proč řeší telematiku, alternativní způsoby mobility a další.

  Každoroční průzkum sleduje trendy a meziroční vývoj ve firmách v rámci České republiky i ve srovnání s ostatními evropskými zeměmi.

   
Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na +420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.