ŽÁDOST O NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU VOZIDLA

Tyto webové stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ně zásady ochrany osobních údajů a podmínky poskytování služeb společnosti Google .

Počet najetých kilometrů, který je uvedený v této žádosti, se nesmí lišit o více než 2000 km oproti reálnému stavu tachometru při prodeji vozidla (stav tachometru kontrolujeme s protokolem z evidenční prohlídky). V opačném případě Vás můžeme kontaktovat s upravenou cenovou nabídkou.

Orientační cenová nabídka na odkup vozidla se stává garantovanou nabídkou pouze za předpokladu, že zájemce potvrdí tuto nabídku a vozidlo bude odkoupeno do 30ti dnů od doručení této cenové nabídky a leasingová smlouva bude v tomto datu ukončena.

V případě, že byl požadavek na ocenění vozidla zadán dříve než 1 měsíc před reálným ukončením smlouvy, nebo došlo k prodloužení leasingové smlouvy o více než dva měsíce od doručení této nabídky, jedná se o orientační cenu a je nutné ji měsíc před odkupem znovu aktualizovat.

Údaje obsažené v této nabídce mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy nebo objednávky. ARVAL CZ s.r.o. si vyhrazuje právo uzavření všech smluvních vztahů písemně.