Servis a údržba

Jak využívat tuto službu?

Servisní prohlídka a údržba:

Objednejte se do Vámi zvoleného servisu z naší partnerské sítě a při návštěvě servisu předložte kartičku Arvalu, aby servis identifikoval vozidlo. Stačí už pouze sepsání zakázkového listu s pracovníkem servisu a dále už se o nic víc nemusíte starat. Není potřeba nikam volat, ani nic hlásit. Veškerá potřebná schválení si servis zajistí sám s naším technickým oddělením.

Servisní síť naleznete ZDE.

 

Nepojízdnost vozidla - porucha / nehoda

V případě nepojízdnosti vozidla se o Vás postará 24h služba Arval Assistance na lince +420 221 586 680.

Bližší informace o službě Arval Assistance naleznete ZDE.

 

Pneumatiky:

Pro objednání nových pneumatik, nebo jejich přezutí se prosím objednejte do pneuservisu. Postup pro identifikaci vozidla a následné řešení Vašeho požadavku je stejné jako v případě „Servisní prohlídky a údržby“.

Seznam pneuservisů naleznete ZDE.

 

Náhradní vozidlo:

V případě, že si přejete zajistit náhradní vozidlo po dobu, kdy je to Vaše v servisu, rezervujte si jej společně s opravou u pracovníka servisu. Pokud pro Vás servis nedokáže zajistit náhradní vozidlo na požadovanou dobu, kontaktujte našeho pracovníka z oddělení „Rentals“ na lince +40 261 109 011. Zajistíme pro Vás náhradní vozidlo z externí autopůjčovny.  Pokud náhradní vozidlo není zahrnuto v leasingové kalkulaci, bude Váš požadavek individuálně řešen s kontaktní osobou ve Vaší společnosti.

*U našich preferovaných servisů je náhradní vozidlo na první den zdarma!

Síť preferovaných servisů naleznete ZDE.

 

Pick up:

V případě, že jste časově zaneprázdněný, ale Vaše vozidlo potřebuje servisní prohlídku, nebo údržbu, můžete si objednat pick-up vozidla ze sídla společnosti do servisu. Tuto službu si rezervujte společně s opravou u pracovníka servisu.

*U našich preferovaných servisů je pick up zdarma!

 

Mytí a čištění:

Pokud není zahrnuto v leasingové kalkulaci, je tato služba přeúčtována na klienta.

*U našich preferovaných servisů je základní mytí karoserie, luxování a vyklepání koberečků zdarma!

 

Požadavky nad rámec:

Služby a zboží nad rámec leasingové kalkulace, musí být předem odsouhlaseny kontaktní osobou Vaší společnosti, pokud není smluvně upraveno jinak. Jedná se zejména o: Mytí mokrou cestou, rozleštění laku, koberečky do vozu, ozdobné kryty kol, tažné zařízení, střešní nosič a další.

 

Více informací naleznete ZDE.

*Neplatí v případě drobných oprav jako např: dolití kapalin, výměna žárovky, výměna stěračů.

 

Předávání vozu v rámci operativního leasingu.