Home > My Arval Mobile

My Arval Mobile

Díky aplikaci MY ARVAL MOBILE máte všechny informace po ruce

Jak se jednoduše dostat k požadovaným datům o vlastním vozovém parku? Kde přehledně najít smlouvu, ujeté kilometry a další potřebné informace? V aplikaci MY ARVAL MOBILE.

 

MY ARVAL MOBILE je moderní online nástroj, který umožňuje velmi jednoduchý, rychlý a interaktivní přístup ke všem požadovaným datům o vašem vozovém parku, který ocení především řidiči vozů. A právě pro ně je i samotná aplikace určena. Na výběr máte ze dvou jazykových mutací, aplikace tedy funguje v češtině i angličtině. Naprostou samozřejmostí je pak dostupnost na operačním systému iOS a Android.

 

Do aplikace se jednoduše přihlásíte za pomocí své e-mailové adresy a hesla. Ihned po přihlášení se dostáváte na úvodní obrazovku, která funguje jako takový přehled těch nejdůležitějších informací. Jako první můžete vidět vaše vozidlo, ovšem nabízí se možnost přidat i další vůz. Pod informacemi o vašem autě pak najdete přehled vašich služeb, například tedy tankovací kartu, seznam pojistných událostí, údržbu, pokuty a zprávy. Obsah jednotlivých služeb si pak vysvětlíme níže, nyní ještě tedy zůstáváme na dashboardu úvodní obrazovky, kde se nachází další sekce, a to Doklady mého vozidla, v rámci které můžete jednoduše spravovat všechny potřebné a dostupné dokumenty. Poslední oblast dashboardu pak tvoří mapa, a pokud jste aplikaci povolili přístup k informacím o vaší poloze, vidíte svou aktuální polohu a nejbližší servisní pobočky. V pravém horním rohu pak najdete menu všech poskytovaných informací, v tom levém pak nastavení vašeho profilu, v rámci kterého lze nastavit jazyk a upravit osobní data.

 

Co všechno v aplikaci ARVAL MY MOBILE najdete?

Nyní si pojďme rozebrat všechny konkrétní služby, tak jak je najdete v hlavním menu.

 

MOJE VOZIDLO

Zde naleznete tyto údaje k vašemu vozu:

značka,

model,

popis,

registrační značka,

datum registrace vozu,

spotřeba paliva,

emise CO2.

 

Také si můžete otevřít informace o smlouvě, kde se dozvíte zcela konkrétní informace od vašich osobních údajů přes informace o vozidlu až po konkrétní nacenění výbavy a příslušenství.

 

Najdete zde také sekci Poslední záznamy, která vás velmi přehledně informuje o stavu vašeho tachometru, respektive o ujetých kilometrech, datum poslední údržby, průměrné hodnocení vycházejících z vašich statistik o provozu vozu, a také odpočet dnů do vrácení vozu. Čas vrácení pak ještě vidíte v samostatné ikonce, kde se vám zobrazuje přímo konkrétní datum, ke kterému se vrácení vozu vztahuje.

 

MÉ SLUŽBY

Po rozkliknutí této kategorie se dostáváte do přehledu vašich služeb, ten se skládá z těchto položek: tankovací karta, pojistné události, údržba, pokuty a zprávy. Pojďme se stručně podívat na to, co v jednotlivých položkách najdete. Tankovací karty shromažďují přehled nákupů na čerpacích stanicích, kam spadá nákup pohonných hmot, ale i servisní produkty, dálniční známky apod. V pojistných událostech se eviduje historie a report škodního průběhu, zatímco v údržbě máte evidenci všech servisních zásahů včetně konkrétního výpisu ceny, provedených úkonů i názvu servisní pobočky, kde byl servis vozu proveden. Složka pokuty pak shromažďuje přehled pokut, kdy jasně vidíte číslo pokuty, datum i povahu přestupku.

 

V OKOLÍ

Pro správné zobrazení mapy je nutné povolit aplikaci MY ARVAL MOBILE přístup k údajům o vaší aktuální poloze, tím se mapa vycentruje přesně na vaši polohu a zobrazí nejbližší servisní body.

 

Dále v aplikaci najdete doklady vašeho vozidla, kam můžete za pomocí fotoaparátu ve vašem mobilním telefonu nahrát např. řidičský průkaz a doklad o registraci vozidla.

 

ČASTÉ DOTAZY

Pokud si nevíte s něčím rady, bude se vám zajisté hodit sekce častých dotazů, v rámci které najdete nejčastěji kladené dotazy z nejrůznějších oblastí (např. doručení a vrácení vozu, údržba, poškození a pojištění, cesta do zahraničí, odkup vašeho vozidla atd.)

 

 

Pokud ještě aplikaci nevyužíváte, kontaktujte nás a rádi vám poradíme.