Služby k operativnímu leasingu

Přehled prémiových i standardních služeb nabízených k operativnímu leasingu pro soukromé osoby.

Left column
Servis
Right column

SERVIS A ÚDRŽBA

Už vás nic nepřekvapí! O pravidelný či nahodilý servis se postaráme my.

Se službou „Servisní údržba a opravy" máte jistotu, že Vám Arval zajistí  maximální pohodlí pro udržení vašeho vozidla v bezvadném stavu.

Součástí  služby je pravidelný servis vozidla vyžadovaný výrobcem. Dále zajištění oprav souvisejících s běžným opotřebením a samozřejmostí je také široká smluvní servisní síť Arvalu v rámci celé ČR. 

Left column

PNEUMATIKY

S Arvalem na cestách vždy bez starostí a s řádnými pneumatikami. Zajistíme sezónní výměnu pneumatik i jejich uskladnění.

V rámci služby „Pneumatiky" je zahrnuto pořízení, sezónní přezutí, vyvážení, montáž a uskladnění pneumatik. Následně i ekologická likvidace opotřebených pneumatik.

Right column
Pneumatiky
Left column
asistenční služba
Right column

ASISTENČNÍ SLUŽBA

Arval se o Vás postará v každé situaci a v jakoukoliv denní dobu.

Se službou „Arval Assistance" získáte jistotu, že se o Vás Arval postará v každé situaci nejen v ČR, ale na území celé Evropy, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Službu oceníte nejen v případě nehody či odcizení vozidla, ale také v případě jeho poruchy na cestách. Předností je rychlé zajištění pomoci v nesnázích anebo náhradního vozidlo zdarma v případě nepojízdnosti.

Left column

POJIŠTĚNÍ

I v rámci operativního leasingu Vám zajistíme flexibilitu, pohodlí a ochranu před nepředvídatelnými událostmi.

Služba „Pojištění" je nabízena v komplexním rozsahu pojistného krytí zajišťujícím povinné ručení a havarijní pojištění vašeho vozidla. Samozřejmostí je také připojištění skel.

Tato služba Vám v případě nehody a dočasného vyřazení vozidla z provozu významně ušetří nejen čas a peníze, ale eliminuje i rizika vyplývající z nároků třetích stran při zavinění dopravní nehody.

Right column
Pojištění
Left column
náhradní vozidlo
Right column

NÁHRADNÍ VOZIDLO

Zajištění Vaší plné mobility v jakékoliv situaci s cílem ušetřit Vám čas i peníze je pro Arval jedna z hlavních priorit.

Se službou „Náhradního vozidla" získáte jistotu mobility v případech nutnosti servisního zásahu na Vašem vozidle. Náhradní vozidlo je poskytováno zdarma po celou dobu opravy.

CHCETE OPERATIVNÍ LEASING OD ARVALU?

KONTAKTUJTE NÁS