Služby k operativnímu leasingu

Přehled standardních i prémiových služeb

Left column
Servis
Right column

SERVIS A ÚDRŽBA

O pravidelný či nahodilý servis se postaráme my. Se službou Servisní údržba a opravy máte jistotu, že pro udržení vašeho vozidla v bezvadném stavu uděláme maximum.

 

Součástí služby je pravidelný servis vozidla vyžadovaný výrobcem. Dále zajištění oprav souvisejících s běžným opotřebením a samozřejmostí je také široká smluvní servisní síť Arvalu v rámci celé ČR.

 

Left column

PNEUMATIKY

S námi jste na cestách vždy bez starostí a s řádnými pneumatikami. Zajistíme vám sezónní výměnu pneumatik i jejich uskladnění.

 

V rámci služby Pneumatiky je zahrnuto pořízení, sezónní přezutí, vyvážení, montáž a uskladnění pneumatik. Následně i ekologická likvidace opotřebených pneumatik.

 

Right column
Pneumatiky
Left column
asistenční služba
Right column

ASISTENČNÍ SLUŽBA

Se službou Arval Assistance získáte jistotu, že se o vás postaráme v každé situaci a v jakoukoliv denní dobu. V ČR i na území celé Evropy, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Službu oceníte nejen v případě nehody či odcizení vozidla, ale také v případě jeho poruchy na cestách. Předností je rychlé zajištění pomoci v nesnázích anebo náhradního vozidlo zdarma v případě nepojízdnosti.

 

Left column

POJIŠTĚNÍ

I v rámci operativního leasingu vám zajistíme flexibilitu, pohodlí a ochranu před nepředvídatelnými událostmi. Služba Pojištění je nabízena v komplexním rozsahu pojistného krytí zajišťujícím povinné ručení a havarijní pojištění vašeho vozidla. Samozřejmostí je také připojištění skel.

 

Tato služba Vám v případě nehody a dočasného vyřazení vozidla z provozu významně ušetří nejen čas a peníze, ale eliminuje i rizika vyplývající z nároků třetích stran při zavinění dopravní nehody.

 

Right column
Pojištění
Left column
náhradní vozidlo
Right column

NÁHRADNÍ VOZIDLO

Zajištění vaší plné mobility v jakékoliv situaci s cílem ušetřit vám čas i peníze je pro nás jednou z hlavních priorit.

 

Se službou Náhradního vozidlo získáte jistotu mobility v případech nutnosti servisního zásahu na vašem vozidle. Náhradní vozidlo je poskytováno zdarma po celou dobu opravy.

 

 

Máte zájem o operativní leasing od Arvalu?