O společnosti Arval

O Arvalu

logo Arval

 

"ARVAL CZ je součástí mezinárodní skupiny ARVAL, která byla založena v roce 1989. Působí ve 29 zemích (v dalších 17ti prostřednictvím partnerů) a spravuje téměř 1 200 000 vozidel. Je 100% dceřinou společností přední světové bankovní skupiny BNP Paribas.

ARVAL CZ působí v oblasti financování a správy vozových parků na českém trhu od roku 2003. S více než 22 000 vozidly ve flotile patří mezi lídry v oboru."

Left column

PROČ ZROVNA ARVAL?

SPECIALIZUJEME SE JEN NA OPERATIVNÍ LEASING

Jasně, mohli bychom prodávat zahradní sekačky, ale radši se soustředíme na to, v čem jsme fakt dobří - na operativní leasing. A to už více než 17 let. Navíc nás to baví!

MÁME FINANČNÍ ZÁZEMÍ BANKY

BNP Paribas je přední evropskou bankou s mezinárodním dosahem. Působí v 72 zemích a zaměstnává přes 202 000 zaměstnanců.

Mluvíme francouzským přízvukem, ale rozumět si budeme :)

MINIMALIZUJEME ADMINISTRATIVU

Všechny služby ovládáte jednoduše z mobilu nebo na webu. A když už si chcete popovídat, tak máme samozřejmě i infolinku, kde jsou Vám naši kolegové plně k dispozici.

Right column

MÁME ŠIROKOU NABÍDKU VOZŮ

Bude to sporťák či auto pro rodinu? U nás si vyberete z malých i velkých aut všech značek, od Audi po Volkswagen. Velké množství vozů máme přímo skladem!

VYNIKÁME OSOBNÍM PŘÍSTUPEM

Za ruku přes přechod Vás nepřevedeme, ale za to Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší vůz a navíc pro Vás připravíme výhodnou nabídku.

Máme totiž kvalitní tým a zakládáme si na osobním přístupu.

CHOVÁME SE FÉR KE SVÝM KLIENTŮM

Jsme obchodníci-sportovci, fair play dodržujeme nejen na tenisovém kurtu.

JSME LEADER V POČTU SPRAVOVANÝCH VOZIDEL

Na českém trhu už jsme nějaký ten pátek, konkrétně od roku 2003, a spravujeme přes 22 000 aut. Patříme tak mezi ty největší v oboru. Zařídit pro Vás vysněné auto, je pro nás hračka.