Škoda Kamiq 1.0 TSI 70 kW Ambition
5 690Kč
6 480Kč
vč. DPH/měsíc

Škoda Kamiq

1.0 TSI 70 kW Ambition

5
2
3
4
1
6
7
8
5 690Kč
6 480Kč
vč. DPH/měsíc
48 měsíců 10 000 km/rok

Technical Specifications

Specifications

Category
SUV
Model year
2020
Transmission
Manuální
Fuel type
Benzín
Doors
5 dveřový
Horsepower
95
CO² category
B
Mileage per year
10 000
Emission CO² (NEDC)
116
Motor Displacement
999
Stop and start
Yes
Available exterior colors
Dle katalogu výrobce

Exclusive options

Povinná výbava

Included services

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

ARVAL ASSISTANCE

Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

POJIŠTĚNÍ

Povinné ručení a havarijní pojištění v ceně.  Ve splátce je zahrnuto kompletní pojištění – povinné ručení, havarijní pojištění i pojištění všech obvodových skel. Na přání je možné přidat i různá doplňková pojištění, jako například pojištění sedadel, pojištění právní odpovědnosti atd.

SPRÁVA POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ

V případě nehody se Arval postará o potřebnou administrativu a komunikaci s pojišťovnou či viníkem.

SERVISNÍ ÚDRŽBA A OPRAVY

S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

APLIKACE MY ARVAL

Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i  v mobilní verzi My Arval Mobile.