Nissan Leaf

160kW Tekna e+ 62 kWh 5d

Popis Nissan Leaf

Získejte svobodu pohybu díky elektromobilu budoucnosti – NISSAN LEAF 160KW TEKNA E+ 62 KWH 5D na operativní leasing! 

Tato elegantní elektromobilová špička je vybavena nejmodernější technologií a designem, který dokonale lze sladit s vaší vizí udržitelného života. S automatickou převodovkou, která je jak tichá, tak plynulá, si užijete pohodlí a klid při jízdě. Žádné otřesy, žádné hluky, pouze měkký a plynulý pohyb vpřed.

S kvalitní baterií o kapacitě 62 KWH poskytuje NISSAN LEAF dostatek energie pro vaše každodenní cesty. Díky vynikajícímu dojezdu se nemusíte obávat náhodných výletů nebo cestování na dlouhé vzdálenosti. 

NISSAN LEAF TEKNA E+ je vybaven nejnovějšími asistenty pro bezpečnou jízdu, takže se budete cítit v pohodě a bezpečně za volantem. Tento elektromobil je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také k vaší peněžence – díky nízkým provozním nákladům a možnosti operativního leasingu.

Dále je třeba zmínit luxusní interiér, kde panuje harmonie a kvalita. Každý detail interiéru byl navržen tak, aby jste se cítili co nejpohodlněji. 

5 přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu:

1. Bezpečí a pohodlí: S NISSAN LEAF TEKNA E+ se budete cítit pohodlně a bezpečně za volantem díky nejnovějším asistentům pro bezpečnou jízdu.
2. Šetrnost k životnímu prostředí: Tento elektromobil je šetrný k životnímu prostředí a nabízí čistou, příjemnou a tichou jízdu.
3. Automatická převodovka: Užijte si plynulé a tiché řízení díky automatické převodovce, která nabízí měkký a plynulý pohyb vpřed.
4. Ekonomická výhodnost: NISSAN LEAF je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také k vaší peněžence. Díky nízkým provozním nákladům a možnosti operativního leasingu můžete ušetřit na měsíčních výdajích.
5. Luxusní interiér: Interiér auta je navržen tak, aby jste se cítili co nejpohodlněji. Dokonalost každého detailu vytváří harmonický prostor pro váš komfort.

 • 5 Zahrnuté služby
  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Typ paliva Elektromobil
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D