Akční nabídka

KIA Ceed SW

Akční nabídka
1.5 T-GDI 118 Spin

Popis Kia Ceed

Nechte se unést luxusem a výkonem nového vozu KIA Ceed SW 1.5 T-GDI 118 Spin 5d na operativní leasing. Tento moderní automobil je vybaven silným benzínovým motorem, který nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonností a účinností. Přitom manuální převodovka zajišťuje přesné a plynulé řazení, což z něj činí ideální volbu pro ty, kteří si chtějí užívat jízdu na plnou plyn.

Vůz je navíc vybaven atraktivním kovovým lakem, který mu dodává nádech luxusu a sofistikovanosti. Tento lesklý a elegantní vzhled je doplněn o špičkovou příplatkovou výbavu, která zvyšuje jeho hodnotu a atraktivitu.

KIA Ceed SW 1.5 T-GDI 118 Spin 5d na operativní leasing je bezpochyby autem, které si zamilujete na první pohled.

Hlavní přednosti:
- Benzínový motor poskytující výkonnost a účinnost, které uspokojí každého řidiče.
- Manuální převodovka pro precizní a hladké řazení.
- Atraktivní metalický lak dodává vozu sofistikovaný vzhled.
- Špičková příplatková výbava pro ještě větší pohodlí.
- Operativní leasing zajišťuje snadný a pohodlný způsob, jak si užívat luxusní auto bez nutnosti jeho plného pořízení.

Příplatková výbava:
Metalický lak

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Diesel
  Převodovka Manuální
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D