Do 14 dnů

Ford Puma

Do 14 dnů
1.0 EB mHEV 92 Titanium

Popis Ford Puma

Nadčasový design, špičková technologie a jedinečný zážitek z jízdy - to je Ford Puma 1.0 EB mHEV 92 Titanium na operativní leasing. Tento stylový vůz se pyšní hybridním motorem, který zaručuje nejen ekologičnost, ale také výjimečnou výkonnost. Díky automatické převodovce se můžete těšit na plynulou a příjemnou jízdu, aniž byste museli měnit rychlosti.

Ford Puma přichází v metalickém laku, který dodává vozidlu luxusní a elegantní vzhled. Chystáte se na cesty za jakéhokoliv počasí? Sada winter vám zajistí bezpečnou a spolehlivou jízdu i v nejnáročnějších zimních podmínkách. Minirezerva pak poskytuje bezpečnostní zálohu pro případ neočekávaného defektu pneumatiky.

Ford Puma 1.0 EB mHEV 92 Titanium je tedy dokonalou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé, výkonné a elegantní vozidlo s jemnými prvky luxusu.

Pět přesvědčivých důvodů, proč si Ford Puma zvolit:

1. Hybridní motor: Zaručuje ekologický provoz a skvělý výkon.

2. Automatická převodovka: Poskytuje pohodlnou a plynulou jízdu bez potřeby měnit rychlosti.

3. Sada Winter: Udrží vás na silnici bezpečné i během mrazivých zimních dní.

4. Metalický lak: Dodává vozidlu luxusní a výjimečný vzhled.

5. Operativní leasing: Nabízí finanční předvídatelnost a omezení starostí s údržbou vozidla.

Příplatková výbava:
Sada Winter
Metalický lak
Minirezerva 16" pneu
Sada Comfort
Zadní tmavě tónovaná skla Privacy
 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Hybrid
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D