servis a údržba

Servis, údržba a oprava: Kvalita a jednoduchost zaručena

Provoz vozidla se podepisuje na jeho stavu – ale Vaše podnikání by tím nemělo trpět. Potřebujete komplexní řešení vozového parku, které zaručí kvalitní péči o Vaše vozy, služby a řidiče. 

 • 1. Každodenní péče pro lepší zítřky

  Všechny vozy, které si pronajímáte k podnikání, podstupují pravidelnou údržbu, záruční opravy, servisní úkony a prohlídky. Data společnosti Arval Vám pomáhají řídit Váš vozový park, lépe se rozhodovat a šetřit peníze (to vše za stálý měsíční nájem). 

  Díky Arvalu míte o starost míň, protože víte, že se bude starat o údržbu pronajímaných vozidel Vašeho vozového parku a provádět jakékoliv nutné opravy v té nejlepší kvalitě.

 • 2. My se staráme o to, abychom drželi kvalitu našich služeb na nejvyšší úrovni, abyste se vy mohli soustředit na své podnikání

  Reporting a poradenství

  Servis, údržba a opravy představují hlavní složky celkové ceny vlastnictví, řešení problémů a rozhodování ohledně Vašeho vozového parku. Toto vysoce kvalitní řešení podpory vozového parku Vám poskytuje efektivitu a předvídatelnost prostřednictvím jediné faktury s pevně stanovenou částkou. Navíc máte možnost přiobjednat si další služby nebo řešení na míru, kdykoliv se Vaše potřeby změní.

  Garance kvality služeb 

  Máme přes milion vozidel financovaných v rámci vozových parků a pronajímaných vozidel a přístup k rozsáhlé síti spolehlivých dodavatelů. Po provedení každé údržby či servisního úkonu Vás žádáme o zpětnou vazbu a analyzujeme ji, abychom se ujistili, že byl proveden v souladu s našimi přísnými parametry smluv s dodavateli a splnil naše požadavky na kvalitu. Jako klient nám můžete poskytnout zpětnou vazbu ohledně práce našich dodavatelů. 

  Transparentnost

  Obstaráváme servis Vašich vozidel a udržujeme Vaše náklady na stálé úrovni. Vaše náklady na údržbu hned vyčtete ze souhrnné faktury, kterou od nás dostanete. 

 • 3. Služby pro vůz a řidiče

  Tím, že jednáme přímo s řidiči, Vám šetříme čas. Naše Linka pro řidiče, která je jim k dispozici 24 hodin denně, jim umožňuje hlásit problémy, objednávat služby a domlouvat vyzvedávání a předání vozů, a to přes internet, mobilní telefon nebo pevnou linku.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.