Arval Active Link header

Arval Active Link : data pro ta správná rozhodnutí

Arval Active Link je komplexní řešení je shromažďování, analyzování a vyhodnocování dat Vašeho vozového parku. Tento systém se zárukou zachování soukromí, který byl navržen k tomu, aby zvyšoval produktivitu, posiloval bezpečnost řidičů a propagoval společenskou odpovědnost, Vám dodává data, podle kterých se můžete rozhodovat.

Arval Active Link v sobě spojuje inteligentní systém monitorování vozidel a digitální platformu ke shromažďování, analyzování a vyhodnocování dat Vašeho vozového parku.

 • 1. Řidič připojen, soukromí zaručeno

  Náš systém správy dat vozového parku je postavený na nejvyšších standardech ochrany soukromí a ovládání. Každá složka systému může být vypnuta nebo zapnuta v závislosti na potřebách Vaší organizace. Kvalifikace obchodních a soukromých cest může probíhat automaticky či manuálně. Všechna data přenesená mezi zařízeními a severy jsou šifrována a ActiveLink splňuje všechny související nařízení ochrany dat. Věřte Arvalu a mějte vše pod kontrolou.

 • 2. Tvrdá fakta, jednoduchá rozhodnutí

  Uživatelé služby Arval Active Link zaznamenávají 10 - 20% snížení spotřeby paliva a emisí CO2. Řidiči budou více v bezpečí a náklady na údržbu klesnou. Díky možnosti aktivního plánování trasy se využitelnost vozového parku může zvýšit až o 20 %. A vzhledem k tomu, že poskytování dat je integrováno s online službami společnosti Arval, sníží se i administrativní zátěž.

 • 3. Data v reálném čase, rozhodování kdykoliv

  Arval Active Link neustále monitoruje Váš vozový park, díky jeho efektivitě, bezpečnosti a společenské odpovědnosti. Můžete si zvolit možnost dostávat výstrahy o neobvyklých událostech (jako je překročení povolené rychlosti), chránit své řidiče a snižovat rizika. A když přijde čas na rozhodování, internetová platforma řešení Arval Active Link vytvoří panely a detailní reporty s klíčovými ukazateli výkonnosti relevantními pro Váš vozový park. Prostřednictvím API můžete dokonce službu integrovat do systémů správy vozového parku třetích stran. Komplexní data Vašeho vozového parku máte doslova na dosah ruky.

 • 4. Jak to funguje?

  AAL

   

 • 5. Přihlášení do Arval Active Link

  Arval Active Link je moderní telematické řešení, které Vám usnadní správu Vašich vozů.

  Přihlášení do Arval Active Link

  Manuál pro manažery

  Manuál pro řidiče

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?