#sit amet

Monday, October 26, 2015

Firmy už leasing nevnímají jako způsob pořízení vozového parku, ale jako komplexní a efektivní službu. Změnila se také jeho cenová dostupnost. Podíl operativního leasingu stále roste. Firmy, které nechtějí auta kupovat do svého majetku, tak volí tuto formu v 60 procentech případů. Komentář k trhu poskytuje Jiří Solucev ze společnosti Arval - jedné z největších tuzemských společností, která v posledních 12 letech pravidelně roste. V rozhovoru najdete i vyjádření k aféře koncernu Volkswagen a jejím dopadům na český trh.

Monday, March 23, 2015

ARVAL CZ získal významného klienta. Stal se jím Energetický a průmyslový holding (EPH)

 

Leasingová společnost ARVAL CZ dodá v roce 2015 více než 800 vozidel přední energetické skupině EPH. Ta zaměstnává přes 12000 lidí a zahrnuje více než 60 podniků z oblasti těžby uhlí, výroby tepla a elektřiny z klasických i obnovitelných zdrojů včetně distribuce těchto energií, stejně jako obchodu s elektřinou a plynem.

 

Monday, June 29, 2015

Arval podepsal předběžnou smlouvu o koupi GE Capital Fleet Services v Evropě

 

BNP Paribas dnes oznámila, že Arval podepsal se společností GE Capital memorandum o vzájemné dohodě týkající případné akvizice jejích evropských aktivit v oblasti řízení vozových parků.

 

Thursday, July 16, 2015

ARVAL CZ má před konkurencí stále výrazný náskok. Jako jediná leasingová společnost vykazuje každoroční nárůst flotily.

 

ARVAL CZ letos slaví již 12 let svého působení na českém trhu, během kterých si může připsat opravdu úspěšné obchodní výsledky.
ARVAL CZ již od svého založení v roce 2003 vykazuje pravidelný každoroční nárůst své flotily. V porovnání s konkurencí je tak jedinou leasingovou společností v České republice, které se něco takového podařilo.

Subscribe to RSS - #sit amet