BMW X2

2.0 sDrive18d
Akční nabídka
11 690
per month
Get a quote
Months
10 000 Km/year
Services 
Aplikace My Arval
Arval Assistance
Havarijní pojištění
Pojištění
Servisní údržba a opravy

Specifications

Caracteristics

Doors 
5 doors
Transmission 
Automatic
Model Year 
2 019
Horsepower 
150
CO² 
cl-B 101 to 120g/km
Fuel type 
Diesel
Motor Displacement 
1 995cm³
Average Consumption 
4,7 l/100 km
Available exterior colors 
Dle katalogu výrobce

Standard Equipment

Standard Equipment: 
Model Advantage
Palivová nádrž se zvětšeným objemem
Sportovní automatická převodovka
Komfortní přístupový systém
Protisluneční ochrana oken
Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce
Navigační systém
Přední a zadní parkovací asistent

Exclusive Optionals

17"kola z lehké slitiny, Multifunkční volant, Odkládací paket, Led mlhové světla, Sportovní kožený volant, Automatické ovládání dveří zavazadlového prostoru, Automatická klimatizace, Parkovací asistent pro samočinné parkování

Services

Aplikace My Arval

Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i  v mobilní verzi My Arval Mobile.

Arval Assistance

Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

Havarijní pojištění

Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

Pojištění

Povinné ručení a havarijní pojištění v ceně.  Ve splátce je zahrnuto kompletní pojištění – povinné ručení, havarijní pojištění i pojištění všech obvodových skel. Na přání je možné přidat i různá doplňková pojištění, jako například pojištění sedadel, pojištění právní odpovědnosti atd.

Servisní údržba a opravy

S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

Get a quote

Make a new search